Wpis z mikrobloga

P0lki i chady już mają zarezerwowane miejsca na sylwestrowe balangi w górach, nad morzem, w wojewódzkich miastach
Czas chlania na umór, hedonistycznego seksu, chwalenia się ile to się dzięki szczęściu i wpływom rodzica nie osiągnęło oraz wyśmiewanie #!$%@? które są nikim i nikogo nie obchodzą
piękne chwile podczas magicznej zmiany daty i wrzucanie setki zdjęć na fb by pokazać jak podczłowiek mógłby żyć gdyby urodził się trochę z lepszymi genami

A ty podludziu co ? kolejny rok w swojej piwnicy przy gierkach albo w łóżku próbując przeczekać godzinę największego smutku, co więksi hardkorowcy wyjdą do lasu rozpalą ognisko i będą łoić browary by chociaż rodzina myślała, żeś nie śmieć, a w każdym razie nie aż tak wielki
#blackpill #przegryw #sylwester #depresja #redpill
  • 14
@harold97: lol można jeszcze pojechać na sylwester do innego kraju. Wtedy relacje na instagramie są jeszcze fajniejsze. Oprócz typowo sylwestrowych rzeczy są jeszcze elementy podróżnicze.
@harold97: Oraz normidła na domówkach ze swoimi żonami którzy poznali sie w młodości, dlatego trwają ich związki inaczej by siedzieli na tagu ale i tak są pod ciągłą presją hipergamiczną do czasu aż im sie noga powinie... a co do oskarków i chadów najśmieszniejsze jest to, że oni ten sukces zawdzięczają sobie i swojej ciężkiej pracy i wierzą w fenomen sprawiedliwego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oprócz typowo sylwestrowych rzeczy są jeszcze elementy podróżnicze.


@Rustyyyy: "podróże" to wymysł cwaniaczków, burżujów i dorobkiewiczów, żeby jeszcze bardziej podkreślić swój status i odciąć sieod normalnych ludzi
@harold97: a ja się naćpam jak księciunio - tak odświętnie, jeszcze nie wiem co to będzie, może MDMA + 2CB + alko + zielsko i wisienka na torcie 4MMC. Poza tym w takim idealnym stanie, będę oglądał filmy z dupeczką. Nie będę płakał że nie poszedłem do klubu, bo mam to w #!$%@?
@Marvado: Ale #!$%@?. Mam znajomego, którego rozrywka to hedonistyczny seks, chlanie na umór, itd.
Chłopak jest prawie milionerem (majątek pewnie ma na miliony, ale w gotówce kilkadziesiat k), prowadzi dobrze prosperujący biznes, osiąga dobre wyniki na siłowni, ma liczne kontakty i znajomości i ogólnie jest lubiany.
Wcale się nie zanosi, by pracował w januszeksie na dziecko.
Jak widać można mieć odpowiednie warunki i hedonistyczną rozrywkę. To, że tobie się to nie
Takich ludzi jest może paręnaście na 40 milionów, jest to tylko wyjątek potwierdzający regułę, to po pierwsze.
Po drugie to co sam napisałeś prowadzi dobrze prosperujący biznes ma dobre wyniki na siłowni czyli ciężko #!$%@? na to żeby raz na jakiś czas się zachlać i poruchać.

Większość ludzi w tym kraju żyje od weekendu do weekendu żeby zachlać i zaruchać potem kończą jak typowy Janusz z średniej jakości żoną i takimi samymi