Wpis z mikrobloga

#wojna #polska Co dla was jest taka czerwoną linia po przekroczeniu której będziecie uciekać z kraju? Wiadomo że nie mobilizacja bo wtedy jest już za późno. Co może być takim sygnałem? Gdzie będziecie uciekać? Kraje UE raczej odpadają bo mogą być jakieś deportacje.
  • 7
  • Odpowiedz
@RobertoCecon: Wszelkie czerwone linie już dawno zostały przekroczone, dlatego już od dawna nie mieszkam w PL.
Jeżeli mimo tego jakaś deportacja by się szykowała, to będą działali na swoją szkodę (zresztą jak zawsze), ale to i tak nie ma znaczenia, bo PL i życie jej obywateli nie mają żadnego znaczenia - jak ruskie mięso armatnie.
976497 - @RobertoCecon: Wszelkie czerwone linie już dawno zostały przekroczone, dlate...

źródło: Ec3-MZ6WsAAarqx

Pobierz
  • Odpowiedz
@RobertoCecon: chyba info takie jak przed atakiem na Ukrainę, duże ćwiczenia i rozlokowanie ruzzkich przy samej granicy państw bałtyckich i PL. Albo nawet dopiero wjechanie Rusków w przesmyk suwalski żeby odciąć Bałtów. Myślę że nie porwali by się od razu na nas a starali wykończyć państwa bałtyckie jako pierwsze żeby nie tworzyć zbyt rozciągniętego frontu, więc zależnie od tego jakby im z tym szło, byłby luźno tydzień do kilku miesięcy na
  • Odpowiedz
@976497 Hmmm może faktycznie im szybciej zacznie człowiek gdzieś nowe rozdanie tym łatwiej, tutaj już raczej sprawa przesadzona.
@panzerfucker Żeby nie zamarznąć w jakimś okopie albo żeby rusek w niewoli nie uciął Ci jaj nożem tapicerskim.
@Qbon1802 Myślę że atak na kraje baltyckie oznacza automatyczne włączone sie do wojny Polski zresztą mamy tam wojska rotacyjnie na Łotwie, a Duda coś przebąkiwał o możliwości stałej obecności na Litwie. Więc taki atak to już
  • Odpowiedz