Wpis z mikrobloga

@Prezes: nazywając mnie szlaufem wystawiasz sobie sam laurkę typowego polusa , was nawet nie trzeba długo do ziemi przyciskać żeby wyszedł najlepszy wasz sok xD
Ty nawet przez neta kupisz agresją a co kobiety mają w twoim otoczeniu to nawet nie pytam xD
  • Odpowiedz
@taki_typa: tak straszna ze mnie Patola , stała dobrze płatną praca , naturalne prawie czarne włosy , zero dzieci , nadal dziewica i do tego władająca kilkoma językami , masz rację straszna ze mnie Patola
  • Odpowiedz
co drugi ma niebieską kartę ale takie rzeczy to przecież tylko w bajkach :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Próbowałaś szukać faceta nie w melinie? Może to znacznie zmniejszyć to ilu facetów z niebieską kartą spotykasz.

włamanie każdy zgłosi bo chodzi o kasę , natomiast bicie kobiet większości ludzi nie obchodzi a są nawet tacy co biją temu brawo w Polsce i popierają


@Linnior88: Mamy jeden z najniższych współczynników przestępczości w Europie, ale na
  • Odpowiedz
@Linnior88: po prostu dobieram odpowiednie określenia do podmiotu. Kolega wyżej słusznie zauważył, że pewnie z jakiejś patolii się wywodzisz, byłaś zakompleksiona, wyrwałaś się na zachód i przez to, że jeden turek ci nie w**ebał na dzień dobry, doszłaś do wniosku, że wszyscy oni to dżentelmeni itd. Poczytaj sobie co to confirmation bias, to że się puszczasz po innych krajach nie czyni cie naukowcem.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Nie obraź się, ale brzmisz jak typowa Karyna, która wyrwała się z polskiej patologii na zachód i porównuje najgorszy element z Polski z niemiecką klasą średnią.

znam multum polek z arabami Turkami i są raczej rozpieszczonymi księżniczkami , ktore woza dupę cabrio dostają kwiaty i wyjścia do restauracji

Ale wiesz, że na takie rozpieszczanie to może pozwolić sobie tylko % najbogatszych kolorowych? W Polsce też nie brak takich księżniczek.
Skoro
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: dlatego w Polsce kobiety mają mniej szacunku do mężczyzn.

Widać to chociażby w filmach, reklamach, a nawet bajkach dla dzieci, żeby uczyć ich tego samego od małego.

Na żywo jeszcze tak często nie jest, ale im tego coraz więcej w mediach, tym wydaje się coraz bardziej normalne.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Mysle ze ogolny poziom przestepczosc koreluje z poziomem przemocy wobec kobiet, wiec jak uznajemy ze statystyki dotyczace przestepstw jak wlamania, morderstwa, kradzieze nie sa przeklamane, nie widze powodu zeby uznac ze te dotyczace przemocy wobec kobiet sa. Dla mnie twoje podejscie to typowa ojkofobia
  • Odpowiedz
@Linnior88: jaka pasywna agresja, nie mogę wyśmiać p0lki, która nie ogarnia, że jej subiektywne pato-doświadczenia, są niczym wobec przemocy jaka dotyka kobiety w ukochanej przez nią Turcji? To jak, przeczytałaś już co to confirmation bias? Tutaj artukuł z Reutersa: https://www.reuters.com/article/us-turkey-women-idUSKBN1X01DV/, turczynki dostają taki #!$%@? i są mordowane w takiej ilości że Rada Europy się tym zainteresowała.
  • Odpowiedz
@Linnior88: No pewnie, że stary Niemiec będzie szanował p0lkę ruchajkę, a Turek przez dwa tygodnie egzotyczne mięso też poszanuje, bo jego to kosztuje kebsa. No przynajmniej aż chłopaków nie zacznie uporczywie swędzieć w jednym miejscu. Albo nie zorientują się, że dobrego związku nie będzie z niezrównoważoną i atencyjną kobietą.
A to, że latają za Tobą tylko "zakolaki" z brzuchem świadczy o niskiej ocenie Twojego wyglądu. Nie oszukujmy się, jakbyś była chociaż
  • Odpowiedz
@Shuwaks: o tak coś nie pasuje do narracji wielkemu el polusinio to nazwijmy kobietę patologia , wam się szacunek do kobiet z uszu wylewa , ostoje kultury i pięknych wypowiedzi jak na powyższym obrazku xD wy się sami dissujecie ja nie muszę
  • Odpowiedz
@Linnior88: Założyłem, że wychowywałaś się w patologicznym środowisku. Na podstawie twoich słów o tym, że sama zostałaś pobita i tego nie zgłosiłaś - w normalnym środowisku, nawet wśród "p0lUsÓw" takie sytuacje się nie zdarzają. Napisałem też, że się z tego środowiska wyrwałaś, ale nie pasowało to do twoje narracji o złych Polakach co biedną kobietę szkalują, to sobie to pominęłaś.
  • Odpowiedz
stała dobrze płatną praca


@Linnior88: Mmm 15k to musi być w #!$%@? dobrze płatna praca xD Ale co tam w domu było, nadal nie napisałaś. Było walenie wódy, czy jednak tatusia nie było? xD
  • Odpowiedz