Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieszkam w mieście 200k, a mam nieustanne problemy z dostaniem świeżego mięsa, ryb, owoców, i warzyw.
Delikatesy, lokalne sklepy, a nawet targowiska nie sprawdzają się.
Jestem gotów płacić nawet dwa razy więcej za świeży i smaczny towar.
Skąd go mogę zamówić kurierem chłodniczym?
Gdzie takie produkty zamawiają bogaci politycy, przedsiębiorcy, prawnicy, lekarze?

#jedzenie #zywnosc #mieso #warzywa #owoce #kuchnia #kulinaria #catering #gotowanie #gotujzwykopem #zakupy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieszkam w mieście 200k, a mam nieustanne pro...

źródło: 3-ways-to-keep-red-meat-in-your-diet-and-be-healthier-iStock-1155240408

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Gdzie takie produkty zamawiają bogaci politycy, przedsiębiorcy, prawnicy, lekarze?


@mirko_anonim: w sklepie, który jest po drugiej stronie skrzyżowania przy którym stoi mój blok i pewna stacja metra.

Po prostu w twojej okolicy nie ma popytu na taki towar
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mieszkając w UK zamawiam fantastyczne mięso z lokalnych farm, które dostarczane jest w opakowaniach z lodem i opatulone w specjalne wełniane opakowanie. Takie same oferty są z warzywami i owocami.

Jestem pewien, ze podobne usługi są w Polsce.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ryby - irybka.pl na terenie dużych miast transport chłodniczy. Można kupić ryby świeże i mrożone, także z połowów na Atlantyku. Mięso najlepiej samemu zamówić w ubojni i odebrać, poporcjować, popakować próżniowo i od razu zamrozić. Gorzej jest z drobiem. Ja zamawiam od prywatnego hodowcy i także mrożę.
  • Odpowiedz