Wpis z mikrobloga

@memento_mori: CODy mają SBMM po paru meczach powinieneś grać na ludzi podobnych do siebie wynikami. Co do skilla nie trzeba wybierać między pracą a gra, kwestia w jakie gry się od zawsze grało. Obecnie 30 na karku, kompa odpalam czasami raz w tygodniu czasami raz w miesiącu a grając w csa czy bfa zawsze topowe wyniki czy rangi wpadają.
@Arxemis: żeby ten SBMM jakoś jeszcze sensownie działał. W praktyce wygląda to tak, że zagram dwa dobre mecze i ląduję w lobby dla #!$%@?ńców, którzy leją mnie przez kolejne kilka gier, aż system lituje się i wrzuca mi jakichś ludzi bez rąk, którzy sami włażą mi pod lufę XD Sam zamysł jest ok, ale zbyt szybko gra koryguje level gracza.
@memento_mori: Parutygodniowa złota łopata mi się należy ale tak, obecnie gry multiplayer to syf, kiła i mogiła, a podziękować za to możesz Valve i popularności CS:GO.

Teraz strzelanki multiplayer wyglądają tak, że muszą mieć system rangi, absolutnie każdy parametr gry musi być zbalansowany, i każdy kto gra w takie strzelanki to ludzie którzy nie robią nic innego, i jedyne na czym im zależy to bycie super duper hiper najlepszym.

Nawet takie