Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: #!$%@? jesteś pewnie tym drugim chłopem otyłym opłacanym przez jakiegoś idiotę. Ładna dziewczyna nie ma czasu na przegrywów w żadnej formie nigdy by czasu nie traciła na obrażanie zwykłych chłopaków bo ma ich po prostu w dupie i chciałyby żeby ich nie było.
  • Odpowiedz
@KajakDrewniany: Oczywiście, facet ze zdjęcia jest brzydalem ale p0lus z bęcem piwnym to cudo natury xD Co się obchodzą czyjeś gusta? Widocznie kobiety uważają, że śniadzi mężczyźni są bardziej pociągający i tyle. To twój problem, że nie potrafisz się z tym pogodzić :)))

@DrCieplak Ja trafiłam na fajne okazy :)))

@DrCieplak Preferuję Stambuł :)))

@DrCieplak Nie tylko rozmiar się liczy ale też finezja i skupienie na partnerce a nie tylko na
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: E tam nudna już jesteś, cały czas w kółko to samo, pewnie jutro wstawisz po raz setny tego samego nudnego mema, następnie poliżesz sobie jaja z mamą a później dasz trochę uwagi linior88 jako ładna "koleżanka z klasy" aby sie dowartościować...
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: Chyba wiem co widzę i co czuję? Do zaniedbanego p0lusa nie czuje żadnego pociągu - co innego z pachnącym, wysportowanym Turkiem :))) I nie chodzi o kolor skóry bo niekoniecznie facet musi być dla mnie ciemniejszy, ale po prostu ma być przystojny a nie być ulaną kluchą :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Przecież doskonale wiesz że nie jesteś kreatywna i już na nic innego cie nie stać niż pisanie o obciąganiu jakimś bambusom, jeśli to jest twoje największe osiągnięcie w życiu to spoko. Fajnie że dajesz uwagi linnio88 niczym koleżanki w klasie ładna i głupia oraz brzydka i mądra
  • Odpowiedz
U nas


@WyzwolonaPodrozniczka: czyli gdzie?
Gdyby nie Polscy ciężko pracujący faceci nie miała byś nic, leżał byś gdzieś bez netu, prądu, wady i reszty "udogodnień"

analogiczne przygody

Bardziej chodziło Ci o analne, to fakt są po za zasięgiem ..
  • Odpowiedz