Wpis z mikrobloga

Hejka, orientujecie się czy takaka szczęka czada jest możliwa do uzyskania poprzez wstrzyknięcie kwasu hiaurunowego/botoxu? Zastanawiam się nad takim zabiegiem. Mam trochę lepszą linie szczęki niż on przed ale do szczęki czada jaka jest na drugim zdjęciu dużo mi brakuje jednak. Nie zależy mi w 100% na tak piorunującym efekcie ale na chociaż zauważalnej poprawie na pierwszy rzut oka. Czy ktoś testował to rozwiązanie ?

#przegryw
#medycyna
#medycynaestetyczna
#blackpill
jonasz68 - Hejka, orientujecie się czy takaka szczęka czada jest możliwa do uzyskania...

źródło: 232406158_4203489343032485_7214211769168339885_n

Pobierz
  • 15
@jonasz68 w zależności od jakości materiału i twoich predyspozycji genetycznych to od przeważnie od 4 msc nawet do 2 lat, ale uważa się że taka średnia to pół roku
@rales: @jonasz68 Dodajmy, że konieczność odnawiania wypełniaczy tworzy ryzyko Bogdanoff fejs, które rośnie z czasem.

Jeżeli nie przeszkadza Ci ryzyko operacji to na dłuższą metę taniej i bardziej estetycznie wyjdzie pełnoprawny implant z tworzywa sztucznego.
@jonasz68: Efekt jest bardzo widoczny, nie wiem na co liczysz, ale zwróć uwagę u niego na linie żuchwy, wcześniej była kompletnie niewidoczna, a teraz widać jej zarysowanie. Też powiedział jej, aby nie przesadzała z tym efektem, więc pewnie będziesz mógł sobie wstrzyknąć tego więcej, aby efekt był jeszcze lepszy xD
@jonasz68: zwróć uwagę że efekt nie będzie tak spektakularny jak na tym zdjęciu. Poprowadź linię poziomą przez oczy i zobacz gdzie są uszy. Na "przed" i "po". Inaczej czacha ustawiona, podbródek wypchany do przodu, inne światło by nos wyglądał na mniejszy. Facet jest specjalnie ustawiony do zdjęcia na potrzeby reklamy żeby spotęgować wrażenie.
@Panas: jasne jest linia żuchwy widowaczna ale typa z mojego zdjęcia to droga jeszcze w #!$%@? daleka, aczkolwiek TAK wygląda gimper lepiej, pytanie teraz w cenę, patrzyłem i jeżeli chciałbym tego aby efekt był duży to 3 ml trzeba liczyć, jeden kosztuje 1000 zł (sam preparat) plus podanie myśle że spokojnie do tego 500 zł doliczyć do całości, razem 3500 razy dwa bo 6 miesięcy będzie trzymało. Drogi biznes 7k rocznie
@Panas: Ale on to robił akurat prywatnie i się tym chwalił tylko na podcascie, gdzie na początku gadają o swoim życiu, więc nic sponsorowanego tutaj nie ma, jak przy przeszczepie. Oprócz szczęki w nos też coś wstrzykiwał i z brwiami też coś zrobił, aby były mniej opadnięte.