Wpis z mikrobloga

@gargas: Musisz zmienić ustawienia regionalne telefonu i dodać kartę (w sklepie z aplikacjami), która będzie powiązana z Czechami. Jeśli takiej nie masz i nie zamierzasz mieć, to załóż sobie konto na Wise (jest to konto walutowe) – możesz sobie utworzyć konto na Czechy i wyrobić kartę wirtualną, którą później możesz #!$%@?ć.

Po tym jak ściągniesz aplikację, możesz to samo później zrobić na Polskę i mieć dwie aplikacje do Maka.

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Korda z tego co czytam ustawienia regionalne tel (w myśl gplay) mogę zmienić raz na 12 miesięcy. To prawda? Na tel mam dwa konta google, wystarczy zmienić na jednym? Konto i kartę mam, to nie problem.
  • Odpowiedz
@gargas: ale wchodzisz w menu na sam dół i zmieniasz region na czeski? bo normalnie w Polsce generuje ich kupony itd., tylko nie ma polskiego języka, ale jest angielski
  • Odpowiedz
@gargas: zobacz jeszcze raz, 3 kliknięcia i masz Czechy, kolejne 3 kliknięcia i z powrotem Polska, menu po lewej -> Wybierz kraj i język -> Przy globusie wybierasz Czeska republika przy języku English i tyle, z powrotem analogicznie
  • Odpowiedz
z tego co czytam ustawienia regionalne tel (w myśl gplay) mogę zmienić raz na 12 miesięcy.

@gargas: powiem ci, że nie mam pojęcia. Podlegam AppStore i ja tak nie mam. Jednak właśnie ściągnąłem sobie aplikację McDonalda (tą popularniejszą) i powinno być jak napisał @Picasso7 Ja że jestem w UK, to mnie dotyczy inna aplikacja, jednak ty korzystając z czeskiej, podlegasz tej międzynarodowej i powinieneś móc to zrobić w ustawieniach.
Może wcześniej
  • Odpowiedz