Wpis z mikrobloga

Szwagier i siostra mojej dziewczyny dostali od rodziców (mojej dziewczyny) nowe iPhone’y 15 Pro Max bo „mają ciężko i nie stać ich na nowe telefony” a Ja nawet od ich mamy nie wziąłem kasy za zdjęcia z rocznicy ślubu żeby ich nie obciążać XD A no tak, my zapierdzielamy i kombinujemy jak robić tak aby było nam tylko lepiej to nam się nie należy XD #gownowpis #rodzina #zalesie
  • 79
konkubentem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponad dwa lata jesteśmy razem więc wiesz


@maikeleleq: Dwa lata to jest gówno, a nie staż xD To jest akurat twoja kadencja i nikt się do ciebie nie przyzwyczaja, jak urodzi wam się dziecko, dobijecie do 5 lat razem a córka przebije 30 rok życia to zaczną cię traktować poważnie bo na razie to jesteś tylko chwilowym przebłyskiem w życiu 50 letniej
@Limonene tylko tu bardziej się rozchodzi o moją dziewczynę, rodzice nie wspierają jej tak jak jej siostre, przeważnie jesteśmy na „doczepkę” bo uzgadniają wszystko z siostrą bo ma dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciągle tylko słyszymy jak im źle i co by chcieli a nie mają na to kasy, a żeby gdzieś dorobić czy coś to już krótkie rączki mają, tylko etat i nic więcej, a moja zawsze
@maikeleleq: dwa lata ma dxiewczyne i chce ajfony dostawac xD

Pochodz jeszcze troche, ozen sie, zacznij budowac dom, zrobcie dziecko, pokaz ze to powazny zwiazek to tesciu tez ci kupi iphona

A nie jakiemus randomowi co sie dopiero przyplatal i zara go moze nie byc tak szybko jak sie pojawil

Bo narazie nie dosc ze nie nalezysz do kregu, to nawet nie stoisz jeszcze stopą na linii
@maikeleleq: co za koszerny ból dupy xD
Sprawiedliwie nie znaczy po równo. Myślę, że gdyby Twojej dziewczynie nie wypaliło z biznesem, to rodzice pomogliby spłacać jej długi czy coś. U mnie też siostra dostała w ostatecznym rozrachunku znaczenie więcej pieniędzy niż ja i nikt o to się nie czepia. Analogicznie, gdybym ja miał gorzej, to pewnie otrzymałbym większą pomoc.
Już #!$%@?ę od tego, że dwuletni związek to jeszcze nic poważnego...