Wpis z mikrobloga

Dziś prawdopodobnie odbieram PS5 i aż mnie boli że ani trochę się nie jaram. Czuje się jakbym jechał wymienić opony (bo w sumie przeskakuje z PS4). Dalej mam TV 1080p i 50hz, a konsola robi ostatnio bardziej jako smart tv XD. Gier żadnych typowo pod PS5 też nie mam tylko starocie z PS4 XD No ale złapałem w miarę tanio, a slimka mi się nie podoba i za droga.

Kurde co się z tym rynkiem gier dzieje? Wszystkie inne konsole to była zawsze jakaś ekscytacja, a tu bida.
#ps5
  • 25
@ruda_stuleja: w moim przypadku pomogła przesiadka z dużych konsol i grania w tzw gry aaaaaaa na Switcha i gry nintendo. Powróciła ta radość z grania której brakowało mi od dobrych kilku lat. Może warto wyjść ze strefy komfortu i pyknąć w zelde albo innego Mariana. No chyba że masz już ograne gry nintendo to wtedy polecam przerzucić się na zbieranie znaczków albo szydełkowanie.
@inflacja_biedaku: Teoretycznie będę miał w co grać, bo lista jest długa. Nie ogrywałem nawet masy gier z PS4. Mało tego z Asasynami zatrzymałem się na IV, a zawsze chciałem nadgonić. Gorzej z czasem. Nie powiem chętnie pewnie odpalę i to co mam, choć chyba różnicy wielkiej poza czasami ładowania nie zobaczę (choć miło na tym skorzystam w Fallout 4, gdzie były one cholernie długie).

@mattz_ : @MrMas
Chyba faktycznie kwestia wieku.
@ruda_stuleja: brak ekscytacji to przez to ze w sumie nie ma jakiegos ogromnego przejscia jak to bylo w przypadku PS1 na PS2 czy potem na PS3 przy czym dalej wychodza gry na poprzednia generacje przez co malo ktora nowa gra jest nextgenem
@bababababartus:
Mam na PS4. Fantastyczne było, bo akurat lubię komiksy (nie filmy) Marvela, a Spidey to jeden z ulubionych bohaterów. Dwójkę na pewno kiedyś chętnie ogram. Nie wiem z kolei jak z Moralesem, bo jego to już średnio lubię i nie wiem czy warto, ale pewnie też by wypadało.

@dlugi-gr
Oby oby. Zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)