Wpis z mikrobloga

#alternatywneteorie #channeling #okultyzm #teoriespiskowe

Autorski tag: #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów, czyli przekazów z tak zwanych wyższych wymiarów. Przekazy pochodzą od obcych istot, oraz z tak zwanej "Księgi Akashy". < Poprzednia część

:::::::::: 452. Rzeki nie są zasilane deszczem i lodowcami, jak się oficjalnie przyjęło. ::::::::::
Lecz są zasilane wodą morską poprzez leje ciśnieniowe w skałach. Skały i minerały filtrują wodę dzięki czemu w rzekach pojawia się woda słodka.

:::::::::: 453. Wody na Ziemi nigdy nie zabraknie. ::::::::::
Zasób wody na Ziemi jest w obiegu zamkniętym, i jej nie ubywa bez względu na jej zużycie przez ludzi.
Propaganda zabraknięcia wody jest oszustwem biznesowym.

:::::::::: 454. Słona woda nie jest szkodliwa dla człowieka. ::::::::::
Ludzie mogliby przestawić się na picie słonej wody morskiej. Jest to kwestia przyzwyczajenia.

:::::::::: 455. W głębinach morskich żyją nieznane oficjalnie stworzenia. ::::::::::
Żyją i rozwijają się dzięki cieple wydawanym z jądra Ziemi, oraz dzięki świetle podczerwieni.

Jednym z takich podwodnych gatunków są syreny. Syreny nie są istotami żeńskimi, jak to się przyjęło w mitologi, lecz jest to gatunek obupłciowy. Nie są też istotami mieszczącymi się w ludzkim kanonie piękna.

Istoty te są spokrewnione genetycznie z ludzkością (ich genetyka pochodzi z tej samej puli genetycznej co ludzkości). Po prostu rozdzieliliśmy się w różne kierunki rozwoju. Rozwój ludzkości poszedł w kierunku mowy i myślenia logicznego, zaś rozwój tych istot poszedł w kierunku odczuwania, intuicji i telepatii.
Ludzkość posiada większy stopień tzw. "boskiej iskry", która powiązana jest z kreatywnością.

Istoty te były w kontakcie z ludźmi w dawnych czasach. Obecnie kontakt nie ma miejsca ponieważ ludzkość stała się zbyt agresywna.

Są regularne próby badania tych stworzeń przez wojsko, jednak one skutecznie temu zapobiegają. Wojsko utraciło mnóstwo sprzętu próbując badać głębiny morskie.

Źródło wszystkich powyższych wpisów >
damianooo8 - #alternatywneteorie #channeling #okultyzm #teoriespiskowe

Autorski tag:...

źródło: 1200

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@damianooo8: Ze szkodliwością cukru rafinowanego jak najbardziej zgoda (sam unikam). Chodzi bardziej o to, że pijąc wyłącznie wodę morską, organizm ludzki odwadnia się w skutek braku równowagi elektrolitowej, zastanawiam się więc na czym miałoby polegać "przyzwyczajanie się". Człowiek pijący tylko wodę morską umarłby w ciągu paru dni z powodu odwodnienia, chociaż nie wiem czy nie wcześniej z powodu niewydolności nerek/arytmii itd. Przyznaję się bez bicia, że nie oglądałem źródła dla załączonych
  • Odpowiedz
  • 1
Mam nadzieję, że się nie obrażasz, bo subuję Twoje wpisy i bardzo lubię je czytać, często wyłapuję fajne perełki :)


@rumak Przeciwnie. Liczę że ktoś coś wypunktuje. Ja nie jestem fanatykiem channelingowym, tylko badam tą tematykę i mnie ona najzwyczajniej ciekawi. Podchodzę to tego sceptycznie.

Channelingi to nie jest prawda objawiona nawet dla samych channelingowców. Było kilka przypadków fałszywych przekazów (zanieczyszczenia przez zewnętrzne ingerencje), o czym przyznali się sami channelingowcy. W jednym
  • Odpowiedz