Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że z wiekiem "mięknę". Kiedyś mógłbym żyć w warunkach jak na załączonym zdjęciu i myślałem, że dbanie o wystrój, jakieś ozdoby i rośliny to typowo babska rzecz. Wynikało to po części z obserwacji innych ludzi. W parach to zawsze kobieta się starała o takie rzeczy i ogólnie dbała o to tak zwane domowe ognisko. Ja kobiety nie mam więc sam muszę to ogarnąć. Kiedyś mi taki "pusty" wystrój nie przeszkadzał, ale po kilku latach samotnego mieszkania mam po prostu potrzebę, żeby te moje cztery ściany miały w sobie coś takiego, sam nie wiem jak to napisać. Przytulnego? Kupiłem jakieś lampki, świeczki, kadzidełka. Zastanawiam się nawet nad zakupem jakichś roślin! Na święta zamierzam również postawić małą choinkę na biurko ehh #frenpill
Pobierz Mlody_jeczmien - Powiem wam, że z wiekiem "mięknę". Kiedyś mógłbym żyć w warunkach ja...
źródło: Screen_Shot_2018-12-17_at_1.50.06_PM
  • 9
@Mlody_jeczmien: o właśnie, jak kogoś dużo nie ma poza domem, to też może mu taki wystrój pasować. Przed pandemią jak chodziłem normalnie do roboty na 10 godzin, to też w pokoju miałem tylko jedną komodę, komputer i łóżko, a teraz jak większość czasu spędzam w domu to powoli zaczynamy zmieniać wystrój na bardziej przytulny ʕʔ