Wpis z mikrobloga

Oddam kilka książek, zasady: piszesz pod postem którą chcesz książkę, wysyłasz mi pw, odsyłam moje dane nadawcy, opłacasz sobie paczkomat wpisując moje dane jako nadawcy, swoje jako odbiorcy, odbiór i nadanie w paczkomacie, bez drukowania etykiety.

Kto pierwszy ten lepszy, mogę oddać wszystkie książki jednej osobie lub każdą innej.

#rozdajo #ksiazki
książki z tematyki #obrobkametali #mirkokoksy #grzyby #przetwory
wiesiu2 - Oddam kilka książek, zasady: piszesz pod postem którą chcesz książkę, wysył...

źródło: 9FC227D0-1288-4DD1-BE3E-377F4FBE6545_1_102_o

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@wiesiu2: strasznie podoba mi się Vibe okładek książek wydawanych za czasów PRLu () mają w sobie to coś, czego teraz już próżno szukać wśród okładek zdominowanych przez jakiś konkretnie określony wzór i motyw.
  • Odpowiedz
@wiesiu2: "domowe przetwory" stoją na półce u mojej mamuśki ^^ sekrety seksu z kolei mogły się nieco przedawnić (co może sprawić, że staną się dla kogoś niezła ciekawostka, jak przeglądałem podręczniki sprzed 40-50 lat z biologii to sporo durnot tam było)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SzmaragdowySmok: Kaloryfer na brzuchu, forma jak u Chucka Norrisa.
Życie w zgodzie i harmonii z naturą, bogata wiedza o różnorakich roślinach.
Solidny i pożyteczny fach w ręku, żaden pedalski youtuber/influencer, urzędnik czy korposzczur.
Mistrz ruchania.
Po zdobyciu całej potrzebnej do życia wiedzy dzieli się nią za darmo z każdym chętnym.
Mirek gigachad jak w mordę strzelił.
  • Odpowiedz