Wpis z mikrobloga

Wypatrzyłem fajny zegarek który łechcze moją dziecięcą nostalgię za futurystycznym designem.
Zegarek który na ręce leży jak dobrze dopasowana cyfrowa opaska która łatwo schowa się pod rękawem munduru kosmicznej marynarki wojennej, lub skafandra bojowego.
Nie będzie wyglądać dziwnie na pokładzie Galactici #bsg75
A ogólnie to dzięki smukłemu wyglądowi. A ten zawdzięcza sprytnie ukrytym głębiej przyciskom.
Dodatkowo może pokazywać 2 czasy jednocześnie. Drugi czas po prawej u góry w miejscu daty.
Jak widzicie wyświetlacz w negatywie, ale... Dzięki dużym cyfrom jest czytelniejszy niż np dw-5600.
Podświetlenie jest w kolorze bursztynowym, odpalone daje petarda efekt.
Z ciekawostek nad sekudnikiem jest 10 stopniowa drabinka która co sekundę dodaje jedna kreseczkę, a gdy się zapełni to wyłącza jedną co sekundę.

W-201-1BV

Co ciekawe kolor obudowy i paska z tego co widzę zmienia się w świetle i strona wygląda bardziej szaro niż grafitowo.

#odkrywamcasio #casio #zegarki
jar-mitryn - Wypatrzyłem fajny zegarek który łechcze moją dziecięcą nostalgię za futu...

źródło: 1000005917

Pobierz
  • 6
@jar-mitryn też miałem na niego zajawkę ale to jeden z tych zegarków które świetnie wyglądają na zdjęciach za to w realu już nie. IMHO koperta jest dziwnie szeroka względem "ekranu" i jeszcze te odstające spłaszczone przyciski potęgują ten efekt.