Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 1
@stan-tookie-1 Ja tu widzę rodzica który jest gotów poświęcić zdrowie i życie dziecka dla chorych idei. Ja widzę 8 letnie dziecko jeżdżące po ciemku po śniegu i lodzie. Myślisz, że jest ono na tyle rozsądne i na tyle świadome świata, że nie zrobi sobie krzywdy? Bo jak widzę warszawskich rowerkowców to PoRD jest dla nich albo obcy albo mają go w siedzeniu.
@typ53B poza dużymi miastami, dzieciaki tak jeżdżą do domów i dramatu nikt z tego nie robi. Co innego jak dzieciak jest zmuszany do tego przez ojca w imię zaspokajania ambicji
@kynx to tak, nie wiesz czy po ciemku, czy po śniegu, po lodzie itd. może mają łagodna drogę do szkoły. Sam jeżdżę z dziecmi 4 i 6 lat rowerami do szkoły kiedy tylko się da i jest jak najbardziej bezpiecznie. Akurat teraz nie mogę bo jestem uziemiony sam ale jakby warunki nawet w zimie były ok to nie ma wielu argumentów przeciwko.
I tak dziecko 8 letnie może mieć więcej doświadczenia na
nie polubisz różnych rzeczy sam z siebie, ktoś ci musi je pokazać i to w dobrym świetle. To jest właśnie robota rodziców, zarazić dziecko pasjami do wielu rzeczy. Tutaj jak widać się udało i super


@stan-tookie-1: ciekawe czy nauczy też córkę jak smarować gównem klamki xD
@typ53B: No udowodniłem że tylko #!$%@? ‚pedalarzy’ bo takie to modne i tak ci się podoba xD gdzie wybierasz jakiegoś skrajnego typka, gdzie okej 8 km dla 8 latki samej jak mniemam zimą to może za dużo, ale typek prawdopodobnie trolluje, a jak nie to i tak jest jednostką. I nie potrafisz nawet napisać co według ciebie jest w tym złego xD tylko plujesz na około pedalarze to pedalarze tamto jak
Lol, ja zrozumiałem ten wpis w ten sposób, że ojciec narzeka na złe lewactwo, które zindoktrynowało jego dziecko, aby za wszelką cenę jeździło rowerem bo ślad węglowy, katastrofa kliantyczna, itp