Wpis z mikrobloga

#wroclaw kolejny ciekawy pomysł...

By uczcić pamięć zmarłych policjantów, o 17 we wszystkich pojazdach MPK zostanie odpalony SYGNAŁ ALARMOWY, ale pojazdy się nie zatrzymają.
Pozdrawiam wszystkich, którzy będą wtedy jechać i wpadać w panikę co się u licha dzieje. GENIALNY pomysł jak nastraszyć ludzi jeszcze bardziej.
Ciekawe kiedy do włodarz dotrze, że sygnały alarmowe służą do alarmowanie o zagrożeniu, a nie składania hołdów
Kiedyś, kiedy będzie prawdziwe niebezpieczeństwo, to nikt poprawnie nie zareaguje na taki sygnał

#mpkwroclaw #policja
kaczoor - #wroclaw kolejny ciekawy pomysł... 

By uczcić pamięć zmarłych policjantów,...

źródło: temp_file7467046453630517859

Pobierz
  • 58
@sameowoce czy ja mówię, że zrobili coś na złość? Szczerze wątpię, żeby na złość nie przeszukali typa. Czy dali dupy po całości i olali procedury? No tak! Czy powinny być wyciągnięte konsekwencje prawne, za niedopełnienie obowiązków w wyniku których zginęły dwie osoby? Według mnie tak.
Te śmierci były zupełnie niepotrzebne i można było ich uniknąć. Należy wyciągnąć wnioski i robić wszystko, żeby się to nie powtórzyło. Ty jednak wolisz tego nie robić,
Jak zginęła rodzina na autostradzie, to nawet policja nie podjęła odpowiednich kroków, żeby aresztować pirata który doprowadził do wypadku, mimo tego, że ten był kilka kroków obok. Bo ważniejsze koneksje rodzinne? A co z tą zmarłą kobieta na komisariacie? A co, ze Stachowakiem? A co z pałowaniem kobiet na strajku? Co z umozeniami śledztwa czy pilnowaniem schodów, albo kordonem przy chacie Kaczyńskiego? Czemu nie aresztowali typa, który z granatnikiem wysadził komendę?

Sorry,
@uriel_ck chcesz wyciągać wnioski na podstawie własnych ustaleń w imieniu dwóch zmarłych policjantów czy szykujesz reformę w policji ?
W przeciwieństwie do Ciebie nie mam urojeń, że mogłam mieć na to wpływ. Bye.
po prostu trzeba robić to co w sytuacjach alarmowych, młoteczek w dłoń i wybijanie szyb + awaryjne otwieranie drzwi


@Rad-X: to jest bardzo dobry pomysł, gdyby wybito kilkadziesiąt szyb w tych pojazdach to może nabraliby trochę rozumu do głów.
@sameowoce serio dla ciebie dziwna sprawa jest wyciągnie wniosków? I nie chce według moich ustaleń, tylko ustaleń sądu, czytanie ze zrozumieniem również ci obca? I kiedy ci pisałem, że ty, bądź ja mieliśmy jakiś na to wpływ? Jedyne co możemy, to wymagać od wszystkich, żeby wykonywali swoją pracę zgodnie ze sztuką.
@uriel_ck i jak masz zamiar tego od nich wymagać ? Bojkotując alarm na wykopie? Sprawa już za nami, a wystarczyło tylko przyznać że smierć tych policjantów to cios nie tylko dla ich rodzin ale dla całej instytucji policji.
@sameowoce przecież pisałem, że te dwie śmierci, były zupełnie niepotrzebne. Ty ciągle odwracasz kota ogonem i nie wiem czy się boisz czy z głupoty, nie chcesz odpowiedzieć, czy ci pierwsi policjanci powinni stanąć przed sądem za niedopełnienie obowiązków służbowych. Robisz sobie jaja z czyjejś śmierci i nie chcesz postępowania w tej sprawie?
@kaczoor: jak dla mnie, puszczanie takich syren powinno byc ustawowo zakazane. Hold komus mozna zlozyc w inny sposob, trabienie syrenami w randomowych holdach znieczula spoleczenstwo na nie.

Putin wypuscil glowice atomowa prosto na warszawe, doleci w ciagu 9 minut i jebnie prosto w palac kultury. 100% spoleczenstwa oleje te syreny myslac ze pewnie znow jest to uczczenie jakiejs pamieci kogos tam.