Wpis z mikrobloga

Z racji obejrzenia nowej zapowiedzi gta6 naszla mnie ochota zeby odkurzyc gta 4 z dodatkami na steamie. Pobralem, chce odpalic gre i przekierowuje mnie do rockstar games launecher, wpisalem chyba z 4 mozliwe konta ktore moglyby byc powiazane z ta gra na steamie i nic #!$%@? za kazdym razem pokazuje mi sie ten komunikat na dodatek pokazuje mi podpowiedz zebym zalogowal sie na konto ktorego poczte prawdopodobnie usunelem bo za #!$%@? go nie pamietam. #!$%@? rockstar odkad pamietam zawsze byly problemy z tym pierodlonym launcherem... Ktos wie jak to ogarnac nie majac dostepu do tamtego konta? Przeciez to #!$%@? ze majac kupiona gre nie moge w nia zagrac

#gta #gtaiv #gta4 #steam #rockstar #rockstargames #rockstargameslauncher #pcmasterrace
Kruszetopy - Z racji obejrzenia nowej zapowiedzi gta6 naszla mnie ochota zeby odkurzy...

źródło: IMG_20231205_121259373_HDR

Pobierz
  • 11
@prawilnik: gdy sie zaloguje na konto na rockstarze i odpale gta 4 to wyskakuje mi komunikat ze to konto nie jest powiazane z ta gra i ze musze sie wylogowac i zalogowac na konto ktore jest powiazane ze steamem...
er, wpisalem chyba z 4 mozliwe konta ktore moglyby byc powiazane z ta gra na steamie i nic #!$%@? za kazdym razem pokazuje mi sie ten komunikat na dodatek pok


@Kruszetopy: Miałem ten sam problem z Max Paynem 3. Pierdyliard różnych kont próbowałem i nic z tego. W końcu w necie udało mi się znaleźć jakiegoś fixa który usuwał ten launcher, czyli pobrałem cracka xd