Wpis z mikrobloga

Siemano, potrzebuje ogarnąć statusu ucznia/studenta.
Ogólnie jestem po technikum, zapisałem się na studia, ale niedawno się wypisałem (nic wspólnego z tym co oczekiwałem). Problem w tym że pobieram rente rodzinną w ZUSie i chciałbym to kontynuować.
Coś mi wpadło w oko coś takiego jak szkoła żak, czy oni wydają status studenta i ZUS nie #!$%@? się o nic, czy muszą to być jednak studia? Również orientuje się ktoś czy oni przyjmują tylko uczniów we wrześniu, czy można w każdym miesiącu bez problemu?
#zak #szkola #studentprawa #zus #edukacja
  • 8
  • Odpowiedz
@wuzku: ogl musisz sie uczyć i mieć zaświadczenie o tym, dlatego poszukaj sobie jakieś szkoły policealnej żak, cosinus, czy jeszcze jakaś inna, nie musisz jej kończyć
  • Odpowiedz
  • 0
@paakcer: A coś więcej może wiesz? Mój znajomy chodzi do żaka, ale obecnie nie mam z nim kontaktu. Czy to wygląda tak:
Zapisuje sie, jade raz w miesiącu na podpis obecności i pod koniec semestru mnie wyrzucają?
  • Odpowiedz
@wuzku: w sumie to tak. zapisujesz się składasz papiery, idziesz do sekretariatu po zaświadczenie i tyle, nawet nie musisz chodzić na dobra sprawe, tak samo legitke Ci moga wystawić. możesz poszukac sobie jakiegoś kierunku co Cie interesuje i może to skończyć zawsze to kwit więcej, za free
  • Odpowiedz