Wpis z mikrobloga

#apustaja #pepe #frenpill

Ja p0erdole, Chop się bendzie musiał k00rwić za czisburgery, albo cziperki raczej w jego przypadku, ehh. Chop się wyprztykał z całej wypłaty w dwa dni, wczorej zapłacił za mieszkanie, a dzisiaj Chop zapłacił u mechanika. 2150 zyla za naprawę hamulców z tyłu (i płyn do tego oraz linka rencznego) w 23-letnim krunklu i do tego 700 zyla za wymianę opon (120 x opona, 15 x utylizacja jednej, robota) = 2850 zł. Niech ktoś jeszcze raz powie Chopu, że w Polsce samochut, to nie jest towar luksusowy, bo Chop tak słyszał parę razy, to go Chop rozjedzie swoim Das Auto. Co Chop zaoszczędzi, to zaraz na coś idzie. Chop może sobie jedynie pomarzyć o motorku na wiosnę, ehh. Chop musi se drugom prace znaleź, bo to dramat się robi. Ale przez to, Chop będzie robił po 500 godzin w miesiącu. Spać to chyba Chop będzie na autostradzie. Jusz dzisiaj tyko 3 godziny spał po robocie, ehh. Takie życie chopskie.
obuniem - #apustaja #pepe #frenpill 

Ja p0erdole, Chop się bendzie musiał k00rwić za...

źródło: c2179a85bf7fac30e37f9e539b1762ab

Pobierz
  • 29
@obuniem: ehhhh
No to cienszko faktycznie

A chuop nie mogl do innego chuopa sie odezwac, by chociaz blizej miasta podwozil?

Swoja droga to tez troche oszczedzania na paliwie jakby sie tak zamieniac

Trzymam kciuki ze znajdziesz rozwiazanie
  • 1
@Wrrronika:

A chuop nie mogl do innego chuopa sie odezwac, by chociaz blizej miasta podwozil?


To nie da rady tak, Chop tam nima koligów żadnych. Te inne chłopy co jeżdzą ciężaruwami, to już w ogóle abstrakcja, po kilka samochodów mają, jakieś Mersedesy odwalone, albo inne Fordy co ma większe felgi niż koła. Jeden chłop to już chyba 7 samochodem przyjechał ostatnio, skont to ludzie takie piniendze na to mają, jak oni
@obuniem: moze skupujo auta i odsprzedajo dalej

Kurde nie wiem w czym chuop robi, ale moze tez udaloby mu sie cos dodatkowego, powiazanego z praco ogarnac?

A moze faktycznie spiac sie w sobie i cos nowego poszukac? W grudniu to cinszko z paniami z HaeRu, ale moze od stycznia, czy lutego?

Fren drugi tam ci sugerował korepetycje dawac mlodym Frenkom bez dzialalnosci zarejestrowanej (ponizej progu podatkowego, bez przymusu zakladania dzialalnosci)
@obuniem no naucz się matematyki czy fizyki albo chemii na poziomie liceum - nie powinien to być problem dla nikogo. Jeśli masz trochę empatii i cierpliwości, bardzo fajnie się pracuje. 3-4 h dziennie, w międzyczasie coś innego. Od tego tylko podatek dochodowy i elo.
  • 1
@Wrrronika:

moze skupujo auta i odsprzedajo dalej


Chop myśli tak samo, bo tu innego rozwionzania nie widać.

Kurde nie wiem w czym chuop robi, ale moze tez udaloby mu sie cos dodatkowego, powiazanego z praco ogarnac?


Chop sra do żwira całe te. Tu jusz generalnie wincy nie da rady zrobicz, bo Chop i tak po 230 godzin kręci w miesiącu.

A moze faktycznie spiac sie w sobie i cos nowego poszukac?
@obuniem: ajaj, chuopie
Problem z licencjatem mi znany, niestety drugi rok leci jak obrona przedłużona

W takim razie poza "jest jak jest" cienszko bedzie, ale jak tylko uda Ci sie ogarnac papierek to czeba najpredzej do innej pracy pojsc szypko

Ehhh, wspieram chuopa i powodzenia
Jakby sie chcial chuop wyzalic to moze napisac na priv
  • 4
@derzaba: To jest bardzo możliwe, ale Chop się stara kontrolować to jednak. Jedynie, na co Chop może wydawać więcej, niż potrzeba to słodycze i napoje słotkie, bo obiad codziennie taki sam za ok. 15 ziko, śniadania/kolacji nima (w weekend jest śniadanie), do roboty też żarcie nie ma. No i np. jak jest w danym miesiącu wizyta u ortodonty, to leci ok. 350 zł na to łącznie se. Albo jakiś inny nieplanowany
@obuniem żeby się przekonać czy tak jest, dobrze by było jakby huop pozapisywal sobie wszystkie wydatki z miesiąca, podzielił je na te bieżące i okazjonalne. Wtedy chop zobaczy ile i na co wydaje, i będzie sobie mógł podumać, co z tym zrobić.

Wiem, że to z pozoru brzmi głupio ale to często jest tak jak z grubasami, co nic nie jedzą a tyją od powietrza.
Jak mieszkałem w jukeju, to miałem takiego
@obuniem a co to za auto? To ja w moim struclu zapłaciłem tyle za wymianę 4 hamulców tarcze i klocki ,w tym nowy 1 zacisk zacisk ,do tego linkę i wymianę sprzęgła z dociskiem. Bo dobra wyszło 3200. Od tego czasu odkładam sobie miesięcznie po 300 zł na różne takie wydatki i odkąd to robię nic się nie dzieje w ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@obuniem strasznie współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego wyjechałam z tego #!$%@?łka, w Polsce się nie da żyć na normalnym europejskim poziomie jeśli akurat nie jesteś programistą/lekarzem/jakimś wysoko postawionym kierasem