Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski: Jop. Zwróć uwagę na jedno - bezpośrednio i posrednio z kredytami hipotecznymi przez brak budownictwa socjalnego jak w cywilizowanych krajach jest związanych jakaś połowa Polaków, jak dzieciom będzie ciężko to i rodziców kredytobiorców uj strzeli bo im z lodówki wnuczek zacznie wyżerać za często. Więc do wyboru mają albo wakajki albo obniżki stópek. Wakajek nie chcą procedować bo chcą obniżać stópki - stąd mącenie przy Glapie. Robią na szybko co
@jozef-dzierzynski: zresztą nie wiem co mam Ci powiedzieć skoro brałem 380k na dom z garażem łącznie 200 metrowy pod Warszawą przy S8 25 minut do centrum celem budowy w 2019. Chyba #!$%@?łem i to bardzo. Nie wiem jak się z tego wypłacę. Przypomnij mi ile byle śmietnik teraz kosztuje?
zresztą nie wiem co mam Ci powiedzieć skoro brałem 380k na dom z garażem łącznie 200 metrowy pod Warszawą przy S8 25 minut do centrum celem budowy w 2019. Chyba #!$%@?łem i to bardzo. Nie wiem jak się z tego wypłacę. Przypomnij mi ile byle śmietnik teraz kosztuje?


@Reanef: chwalisz sie czy żalisz? chyba słabo idzie ci w życiu skoro potrzebujesz wakajek bo nie wyrobisz z ratami kredytu.
@jozef-dzierzynski: nie potrzebuje w zasadzie, miło by było dalej nadpłacać, ale zabawne jest to że osoby złorzeczące i cieszące się z sytuacji aktualnych kredytobiorców są w takiej dupie że ich wysrywy można odbierać jedynie jako pieśń rozpaczy. Wakajki robią krzywdę jedynie bankom bo przeznaczając je na nadpłaty spłacisz mniej odsetek. I tyle. Jak zawsze gniew i złość (pewnie na pokaz) kierują nie tak gdzie trzeba. Albo celowo kierują mając w tym
że ich wysrywy można odbierać jedynie jako pieśń rozpaczy


@Reanef: sam mam mieszkanie, sam korzystalem z wakajek lol

Wakajki robią krzywdę jedynie bankom bo przeznaczając je na nadpłaty spłacisz mniej odsetek. I tyle.


@Reanef: jak podpisałeś umowe z bankiem na spłate odsetek to rób to do czego sie zobowiązałeś, tyle. Sam traktowałem wakajki jako dodatkowy bonus i nie płacze po internecie że złe banki każą mi spłacać coś co sam