Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam #router Huawei OptiXstar HG8245X6-10 od dostawcy internetu. Łaczę się laptopem i smartfonem (oba z #vpn) z jego siecią 5 GHz, a drukarką, TV, i sprzętem domowym #xiaomi z siecią 2.4 GHz bez VPNu (inaczej się nie da). Sygnał na laptopie jest dość słaby (kilkanaście metrów i dwie ściany), a nie mam możliwości poprowadzenia kabla.

1. Jaki router o dobrym stosunku jakości do ceny mógłbym podłączyć do tego Huaweia, żeby mieć szybsze i stabilniejsze łącze?

2. Czy gdybym ustawił bezpośrednio na tym drugim routerze #openvpn #ovpn na 5 i 2.4 GHz, to miałbym zwiększoną prywatność?

3. Czy gdybym w swoim pokoju, kilkanaście metrów od routera, dołożył wzmacniacz sygnału (jaki wybrać?) z tego routera, to nadal zachowuję ten sam poziom prywatności?

4. Czy przy połączeniu się przez laptop z hotspotem z internetu mobilnego na telefonie (blokowanego VPNem) zachowuję prywatność?

Uprzedzając: działam w 100% legalnie, po prostu jestem fanem anonimowości.

#pytanie #internet #wifi #siec #sieci #routery #bezpieczenstwo #prywatnosc #anonimowosc #security #cybersecurity #cyberbezpieczenstwo #zakupy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam #router Huawei OptiXstar HG8245X6-10 od d...

źródło: maxresdefault

Pobierz