Wpis z mikrobloga

  • 121
@USSCallisto: kwestia wyparcia wyborców, kilka miesięcy i to minie. Chcą żyć w przeświadczeniu, że głosowali na tych 'lepszych' więc bronią swoich rękami i nogami.
  • Odpowiedz
  • 23
@#!$%@?: stary, naucz się pisać w języku polskim. Przydaje się nawet do pisania tak bezsensownych wysrywów, jakim się właśnie popisałeś. XD
  • Odpowiedz
  • 69
@Hekun: poziom tego elementu właśnie widać w dwóch odpowiedziach nad Twoim komentarzem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obawiam się, że to nie minie. Zbyt długo jestem na wykopie i zbyt dobrze znam zachowanie i problemy z głową takiej Neuropy. Ich degeneracja sięga ponad 13 lat wstecz, jeszcze z czasów wykopowego teamspeaka.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: hipokryzja.

Typowe widzenie drzazgi u bliźniego i obojętność na własną belkę w oku.

Ja zawsze powtarzałem: jedna z głównych cech fajnopolakow jest to, że stosuja metody, o które oskarżają swoich oponentow
  • Odpowiedz
Jak k0alicja zrobiła wiele błędów w ustawie wiatrakowej to przecież zdarza się każdemu, zakop.


@USSCallisto: @TarnowskiMentor Tam de facto "błąd" jest jeden na moje "nie później niż", że zamiast nowe turbiny to tylko stare turbiny mogłyby być montowane.
Reszta afery to kłótnia o odległość + kontrowersje w sprawie wywłaszczeń, które wg niektórych prawników są możliwe.
  • Odpowiedz
@USSCallisto pewnie dlatego, że błąd koalicji wynikał ze złych założeń. Błędy konfy wynikały z braku zrozumienia tekstu ustawy i wprowadzały coś czego oni sami nie chcieli wprowadzić. To chyba naturalne, że to drugie jest śmieszniejsze ¯_(ツ)_/¯ masz jakiegoś linka o oświadczeniu Hołowni? Nie słyszałam, a poczytam.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: są znaczne rożnice
1. Ustawa licząca 1 stronę vs 100 stron
2. Ponaśmiewanie się i nietraktowanie pomyłek jako celowe działanie vs nowa teoria spiskowa na codzień
3. Kilka znalezisk vs kilkaset znalezisk i wspólne jechanie ze wszystkimi nowymi teoriami z pisowskich gadzinówek
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Jak ktoś kto rżenie liberała i mejwena gospodarczego robi błąd który polega na tym, że zamiast 50 tysięcy jest pół miliona - to oznacza, że się kompromituje kompletnie. Szczególnie, że to był partyjny projekt autorski. W temacie wiatraków nie ma jako takich błędów - tylko są sprawy mocno dyskusyjne. Bo dyskusyjne jest to jakie wiatraki mogą stać w jakiej odległości od zabudowań. I jeszcze jedno - typ, który wywlókł i
  • Odpowiedz
@USSCallisto xD Ale żeś #!$%@?ł porównanie ustawy o kwocie wolnej gdzie wystarczyło zmienić 1 liczbę mnożąc ją razy 2 ale skrócili to z ustawą o regulacji wiatraków.

Jak Konfa napisze ustawę poważną to nie dość że nie będę się śmiał z błędów ale i pochwalę za próbę. Tamto to jednak było srogie ośmieszenie.
  • Odpowiedz
Jak k0alicja zrobiła wiele błędów w ustawie wiatrakowej to przecież zdarza się każdemu, zakop.


@USSCallisto: Ale o jakich błędach konkretnie mowa? Błędów zdaje się nie ma. PiSowce czepiają się wywłaszczeń (zresztą błędnie i bezrozumnie) i odległości od zabudowań.
  • Odpowiedz