Wpis z mikrobloga

Zrobmy nitke o red flagach fizycznych i psychicznych u hipergamicznych p0lczysk. Wpisujcie wszystko co wam sie kojarzy jesli chodzi o przeciwwskazania do wejscia w zwiazek z p0lkami. Ja zaczne:
1. posiadanie tatuazy
2. brak checi do przyjecia nazwiska meza po slubie (tworzenie gowno dwuczlonowego nazwiska albo co gorsza zostanie przy swoim).
3. wkladanie sobie w dziwne miejsca kolczykow jak np. krowie kolczyki w nosie, w cycach itp.
4. wlosy pomalowane w dziwnych kolorach jak np. zielono-niebiesko-czerwono-rozowe.
5. ciagle pieprzenie o patriarchacie, ucisku kobiet, robienie z siebie ofiary.

kamil-tika - Zrobmy nitke o red flagach fizycznych i psychicznych u hipergamicznych p...

źródło: 366968743_255430044019454_6368533036009886688_n

Pobierz
  • 55
Ojejku jakie one wszystkie sa silne, nowoczesne i niezalezne a przyjecia nazwiska po mezu to opresja dla nich. Ja od razu widze z kim mam do czynienia. Wystarczy, ze spojrze jak sie typiara nazywa na fb po slubie i juz wiem


@kamil-tika: ależ oczywiście, trafność na poziomie 70% bo chlubne wypadki zawsze się zdarzają
@Dietetyq To chyba dla Ciebie, ja bym się z taką osobą zanudził. I czemu od razu jakieś teksty o rypaniu. Ja imprezuje ze swoją różową weekend w weekend i nikt nikogo nie rypie na boku.
Ale dobrze, każdy woli i szuka co innego i sobie nie wchodzimy w drogę
jedyny argument to jest "tradycja". Jak ktoś chce się w to bawić, to spojo, jego wybór.

Jednak w czasach dzisiejszych, traktuje się zazwyczaj związki równie, każda osoba pracuje, i każda wychowuje dzieci. W takim wypadku, wymaganie żeby to zawsze było nazwisko mężczyzny, jest bez sensu.

Odpowiedz


@Diamond-kun:

- to zarabiaj tyle ile facet,
- pracuj w realnym biznesie, przemyśle a nie pierdzenie w stołek i picie kawy w korpo / recepcja
@Diamond-kun

@kamil-tika jedyny argument to jest "tradycja". Jak ktoś chce się w to bawić, to spojo, jego wybór.

Jednak w czasach dzisiejszych, traktuje się zazwyczaj związki równie, każda osoba pracuje, i każda wychowuje dzieci. W takim wypadku, wymaganie żeby to zawsze było nazwisko mężczyzny, jest bez sensu.


Zwiazki nie sa rowne, zawsze mezczyzna wnosi wiecej i zawsze wiecej ryzykuje.
@sepuqqu I uważasz że tak powinno być? Że te paskudne księżniczki nic nie robią, tylko se nazwisko zmienią i zrobią gówniaka, i będzie im się należały hajsy od faceta?

Przecież o to chodzi, żeby tak nie było, żeby każdy wnosił równo do związku, i w takim związku, sprawa nazwiska również powinna być równo rozdzielona, bez zmuszania jednej strony do zmiany.
@sepuqqu kiedyś naturą człowieka było mieszkać w jaskini, po tym iść z armią na sąsiada króla żeby zabrać jego zamki, później żeby wyniszczyć inne państwo bo mają inną ideologie.
Teraz mamy to za sobą (przynajmniej w cywilizowanej UE). Natura ludzka może być, i często powinna być ujażmiona, i przekuta w coś lepszego.
Z naturą zachowania jednej czy drugiej płci, jest to samo. Już dużo dawnych "naturalnych" rzeczy zostało wyplenione, ku generalnemu zyskowi
@Diamond-kun

@sepuqqu kiedyś naturą człowieka było mieszkać w jaskini


Naturą jest szukanie jak najlepszego schronienia, pozostało bez zmian. Jaskinia czy mieszkanie to implementacja

po tym iść z armią na sąsiada króla żeby zabrać jego zamki


Walka o zasoby, pozostało bez zmian. Inny zamek czy inne plemie to implementacja.

później żeby wyniszczyć inne państwo bo mają inną ideologie


Też walka o zasoby lub o bezpieczenstwo, tylko casus beli inny.

Teraz mamy to za
Teraz mamy to za sobą


@Diamond-kun: Nie nie mamy, obudź się to że jest 30 lat względnego spokoju u nas to nie znaczy że tak będzie ever, wojny na świecie trwają w najlepsze tylko nie zawsze już teraz mają charakter kinetyczny (okopy, strzelanie, czołgi) bo to się nie opłaca