Wpis z mikrobloga

Będę niebawem przystępował do obcowania z tą grą, czekałem długo na proces jej łatania a przy okazji też na lepszą kartę, teraz już chyba powinna działać i wyglądać tak jak powinna. Moje pytanie - czy warto w nią grać z audio po polsku? Jest ono tak dobre jak we Wiedźminie czy może jednak dać bezpieczne eng+polskie napisy bo może lepszy wtedy jest odbiór bez jakiegoś cringe'u?
#cyberpunk2077
  • 4
@ubog Jakby ogólnie jakość dubbingu polskiego jest zajebista, ale to wszystko zależy jak ci będzie pasować głos do postaci. Niektóre postacie bardziej pasują po polsku, inne po angielsku.

Według mnie czy zagrasz po polsku, czy angielsku to i tak będzie się elegancko grało.
@ubog: za każdym razem grałam z polskim dub i polskimi napisami - jak kolega wyżej napisał - jedni lepiej, jedni gorzej, np. Pan Michał Żebrowski zjada na śniadanie Neo z Matrixa jako Dżony, a Mirosław Baka jako Reed nie ma startu do Pana Idrisa :)
@ubog:
Popieram powyższych. Polski dubbing jest jak najbardziej równoważny względem angielskiego. Tłumaczenie też jest jak najbardziej poprawne. Wybierz który Ci bardziej pasuje.

Ewentualnie możesz się zastanowić nad faworyzowaniem eng jeśli kochasz głos Reavsa (niekoniecznie warto) lub Idrisa (tu już eng jest mocno na plus).

Osobiście nietypowo dla siebie gram po polsku i jest naprawdę dobrze.
Miałem napisać, że chwilami odrobinę zbyt mało emocji w głosach, ale właśnie sprawdziłem moment, który mnie