Wpis z mikrobloga

Właśnie poznałem się z dziewczyną moich marzeń, na ten moment czuję ogromne szczęście i szansę na wyjście z dołka, jeżeli chcesz wiedzieć jak wyglądają realia i czy rzeczywiście coś z tego będzie czy wtopa to daj plusa, będę informować na bieżąco o przebiegu sytuacji

#przegryw #zwiazki #tinder #rozowepaski
  • 62
  • Odpowiedz
Właśnie o to chodzi w tym poście, pisze jeszcze przed dokładnym poznaniem, mam wrażenie że to dziewczyna marzeń a będziemy przekonywać się na bieżąco


@gregoryantoni: aha czyli dopiero was zesparowało xD? a co jesli dala lajka przez przypadek ?
ja też raz tak miałem, po pierwszym spotkaniu sama pierwsza napisała, potem drugie spotkanie też wyszła chetnie i też powiedziała do zobaczenia, ale potem ghosting
w każdym razie pwoodzenia mirek
  • Odpowiedz
pisze jeszcze przed dokładnym poznaniem

akurat w moim przypadku wiem że to ja jestem tym oskim


@gregoryantoni Przeczysz sobie. Oj koleszko, jakby ci to powiedzieć. Nie możesz się czuć bezpiecznie póki się nie zadeklaruje że chce żebyście oficjalnie byli parą. Mam kilku kumpli singli którzy opisują mi jaka jest obecnie sytuacja na targu świń ( ͡° ʖ̯ ͡°) ty możesz sobie uważać i słuchać jej gadania ale jeżeli
  • Odpowiedz
@gregoryantoni teraz czujesz ogromne szczęście, a za chwilę poczujesz ogromny zawód, bo już widać że nie potrafisz poradzić sobie ze swoimi problemami, a chcesz jeszcze wziąć na głowę czyjeś. Prawdopodobnie skończy się na niczym, nie musisz mnie wołać
  • Odpowiedz