Wpis z mikrobloga

Jezu, ale mam ból dupy. No masakra. Powie mi ktoś czemu te gry teraz są takie sku*wiałe że nie można normalnie w nie zagrać tylko wszędzie jakieś gówno trzeba upchać? Chciałem zagrać w tego Yebanego warzone. Jeszcze z rok temu to było tak że się pobierało, była część gówna gdzieś po menu upchana, ale całkiem szybko dało się przebić do gry. Teraz? Przedwczoraj pobrałem update 25GB, wczoraj kolejne 25. Odpalam tą gównogrę, cutscenka której nie mogę pominąć, czekam, wchodzę do menu, pokazują mi się jakieś gówna jak kupić jakieś battlepassy i inny shit. Klikam escape ile się da, jestem w menu. Klikam żeby zagrać w Warzone, ale no nie, to nie jest już Warzone, to jest teraz Call of Duty którego k*rwa nie mam bo nie kupiłem. Klikam w to Yebane warzone a tam kolejne 10gb do pobrania. BO NIE ZAINSTALOWAŁEM WARZONE. TO CO JA POBRAŁEM W CIĄGU TYCH DWÓCH DNI?
Jezu jak ja tęsknie za czasami counter strike 1.6 gdzie odpalało się gierkę, klikało 2 razy na serwer i się grało, jesus christ. ShitStrike Go to już nawet nie uruchamiam bo żygać mi się chce jak widzę te wszystkie skórki, rankingi i sranie w banie.

#warzone #gry #pcmasterrace
  • 7