Wpis z mikrobloga

@BJXSTR: a co to to lewe górne Simmonsa, reszta ostra a to rozmyte, Rama poza podstawką podobno padaka jak ktoś już pisał. Trzeba był brać z innej beczki, Terror Simmonsa, jak ten serial HBO. Przypomniałeś mi że zacząłem czytać Czerwony Mars i zapomniałem o nim, muszę wrócić. bo mimo że zbyt oparty na postaciach, to za to technologia trąci myszką(co akurat lubię w "starszym" Hard SF), a zarazem bywają przebłyski i
  • 0
Ano coś właśnie widzę że focus złapał na tych niżej, a te wyżej rozmyte. Simmonsa "Modlitwy do rozbitych kamieni", "Czas wszystek, światy wszystkie", "Miłość i śmierć" (oryg. Prayers to Broken Stones. Worlds Enough and Time. Lovedeath). MAG właśnie wypuścił jako kolejny tom Artefaktów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@Quazu tej serii akurat nie mam, może kiedyś :) na razie muszę się pozbyć swojej kupki wstydu (z 60 książek które kupiłem, i leżą w kolejce do czytania) ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BJXSTR: A z Przestrzeni Objawienia jeszcze zobacz Diamentowe psy. Turkusowe dni bo nie widzę na półce. To są takie krótkie historie w tym uniwersum ale niezwiązane bezpośrednio z serią. Diamentowe psy 9/10
  • 1
Ano coś właśnie widzę że focus złapał na tych niżej, a te wyżej rozmyte. Simmonsa "Modlitwy do rozbitych kamieni", "Czas wszystek, światy wszystkie", "Miłość i śmierć" (oryg. Prayers to Broken Stones. Worlds Enough and Time. Lovedeath). MAG właśnie wypuścił jako kolejny tom Artefaktów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RabarbarDwurolexowy: