Wpis z mikrobloga

65% wykopków mając do wyboru kobietę atrakcyjną z niską inteligencją, a mniej atrakcyjną z wysokim iq wybierze kobietę ładną a głupią. Czy z kobietami jest tak samo?

Nie. Tylko 2% kobiet wybierze przystojnego pana jeśli będzie miał niskie iq. Aż 97% kobiet woli faceta mniej atrakcyjnego, a inteligentnego.

Co wy na to?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #inteligencja #zwiazki
WielkiNos - 65% wykopków mając do wyboru kobietę atrakcyjną z niską inteligencją, a m...

źródło: temp_file7182035616516385554

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Przykład inteligentnego, a "mniej przystojnego" według opinii statystycznej polki (Petros Psyllos - ekspert od sztucznej inteligencji).

A tak serio to idźmy głębiej - co to znaczy INTELIGENTNY, ale oczami kobiet.

Bo w mojej opinii to nie jest dla nich facet oczytany, o niszowej wiedzy, specjalista np. od baz danych czy tam lekarz podolog co w wolnej chwili rozwiązuje krzyżówki, sudoku, skleja modele czy chodzi na piesze wycieczki po dolinie pięciu
Dietetyq - @WielkiNos: Przykład inteligentnego, a "mniej przystojnego" według opinii ...

źródło: 000H34DJTYE4DII1-C466-F4

Pobierz
  • Odpowiedz
Przecież kobiety doskonale wiedzą jak dziala image. Dla nich odpowiedź 2. w takiej ankiecie to jak makijaż. Dlatego też kobiety nigdy nie nazwa się negatywną cecha charakteru stąd te wszystkie "nie zdradza - przeżywa przygodę"

W prawdziwym życiu wybierze 1. A potem będzie usprawiedliwiała wybór na tysiąc sposobów dlaczego nie tego 2. gdyby ktoś zwrócił uwagę.
  • Odpowiedz
Co wy na to?

@WielkiNos:Ja na to,że nie wybrałbym ani tej,ani tej jeśli nie złapałbym z nią dobrego vibe'u,gdyż jak dla mnie podstawą do wyboru partnerki do życia jest właśnie ten wspólny vibe dwóch przyjaciół,których relacja urosła do tej romantycznej,luźna i przyjazna atmosfera w trakcie rozmowy.Wygląd na pewno ma znaczenie,ale patrzenie się tylko na ten aspekt nie wróży dobrze dla przyszłego związku,zaś nieco wyższe IQ nie oznacza wcale,że taka osoba będzie
  • Odpowiedz
Co wy na to?


@WielkiNos: Wnioskuję z tego, że kobiety są mniej szczerze w deklaracjach na temat swoich preferencji niż mężczyźni, którzy bez skrępowania przyznają, że wolą ładną buźkę i kształtną pierś od analizowania bełkotu Prousta. Kobiety takiej odwagi nie mają
  • Odpowiedz
  • 1
@Dietetyq dla mnie jest to właśnie pan o niszowej wiedzy, oczytany, najlepiej umysł ścisły. Jakiś matematyk, informatyk, automatyk, elektronik itp. a czy woli w wolnych chwilach jechać na ryby czy w Bieszczady to ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WielkiNos

>ale nie psujesz. Moja narracja jest taka, że kobiety wybierają inteligentnych mężczyzn i nie są w stanie przymknąć oka na jej niedostatek choćby nie wiem jak atrakcyjny był facet wbrew temu co twierdzą wykopki.


Ehhhh, czyli po prostu jestem glupi. It's over dla choupa.
Brutalny #iqpill ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
mężczyźni (...) bez skrępowania przyznają, że wolą ładną buźkę i kształtną pierś od analizowania bełkotu Prousta. Kobiety takiej odwagi nie mają


@Pink_Floyd to jest sztuka zrobić ze spermiarstwa i swojej największej słabości zaletę xd
  • Odpowiedz
  • 0
chciałem tylko powiedzieć że ten facet po prawej jest bardzo przystojny imo, nie powiedziałbym że to jest "przeciętny facet".


@fizzly wpisałam w google "normal guy" i to mi wyskoczyło.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: poza tym te 97procent to już jakieś dzieciate, spasione karyny lub stare grażyny przeruchane, które już nie mają szans na choćby powąchanie takiego chadzika i kłamią, jak to samice mają w genach, że wybiorą bete, a tak naprawdę, jakby chad na nie spojrzał, to by miały niagarę w majtach
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ty normalny jestes? podajesz wyniki ze strony ktora w kazdej chwili moze manipulowac bialek, peocy, ruskie onuce, neuropa? przeciez tu bot na bocie jest, w kazdej chwili moga ci wyklikac tak ze bedzie odwrotnie

fb tez to sie tyczy
  • Odpowiedz