Wpis z mikrobloga

Po x latach przerwy stwierdziłem, że wróciłbym sobie do rolek rekreacyjnie na wiosnę. Odwiedziłem więc decathlon i w sumie przypadły mi do gustu oxelo mf500. Wyjmowany but na plus, bo mam problem z poceniem się stóp, z drugiej strony ta plastikowa zabudowa, ale nie można mieć wszystkiego w tej cenie(a może?).
Tylko delikatnie bolała mnie prawa kostka od strony wewnętrznej po kilku/nastu minutach jazdy po sklepie, może przez brak wyższych skarpet i minimalnie mam wrażenie, że ten wyjmowany but jest za wąski tj. robią szpary między językiem, a resztą buta i obawiam się czy na dłuższą metę nie będzie to problemem poza dłuższym zakładaniem by go jako tako dopasować.
Także chętnie sprawdziłbym coś do tych 400-500 zł nieco szerszego, mógłby ktoś coś polecić? lub ewentualnie rozwiać moje rozterki/czy te rolki będą ok? ()
Póki co jedyne co mi przychodzi do głowy to jak w FAQ kupić i pośmigać po mieszkaniu by przetestować jak po dłuższej chwili na nogach + ewentualny zwrot.
#rolki
  • 3
@tan03r: ja już trochę wypadłem z obiegu, ale jeśli nic nie zmienili w mf500 to ta rolka jest jedną z szerszych. Jeśli chodzi o obcieranie w kostce to może Twój egzemplarz miał bardziej wystającą śrubę łącząca cuff ze skorupą, ale to musiałbyś się przyjrzeć dokładnie po wyjęciu linera czy to w tym właśnie miejscu Cię obciera. Na pewno możesz pokombinować z grubszą skarpetą, albo zakupić footies szczególnie przydatne przy tym modelu,
Zrobiony_bobr - @tan03r: ja już trochę wypadłem z obiegu, ale jeśli nic nie zmienili ...

źródło: 20639_58bed1ca688d9SAMPLE_908175_MYFIT_Footies_Low_2017_view1_1

Pobierz