Wpis z mikrobloga

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala #lepszykomentator #lepszyministrant #lepszyliberal #heheszki #bekazlewactwa

Szanowne Państwo! Ale żem dzisiej natrafił na srogą perełkę! Aż siurek zadygotał dla mnie z radości! Long story short, pół-człowiek określający siebie mianem Lepszego Komentatora (nieironicznie), noszący przydomek Lepszy Ministrant i Lepszy Liberał, będący podnóżkiem księdza Napierały chyba właśnie doznał czegoś na wzór olśnienia i po 3 latach zorientował się, że zadaje się z turboczubkiem, który zrównał jego parawizerunek z poziomem ściółki i runa leśniego. Możemy zaobserwować kolejne etapy przebiegu procesu kryzysowego: 1) szok i niedowierzanie, 2) pierwotnie prymitywne mechanizmy obronne, tj. zaprzeczenie i wyparcie 3) etap lęku i przerażenia, teraz jesteśmy na etapie rozpaczliwej próby zażegnania kryzysu tj, powoli wjeżdża narracja typu "jo żech nie wiedzioł, jo żem myśloł, ze łun inny, jo go tak naprawdę ledwo co znam, myśmy jeno porę rozy godoli, łun nawet nie jest mój znajomy" etc. Następnym etapem będzie 4) depresja, która bardzo często charakteryzuje się tym, że w trakcie jej przebiegu lubi sobie wjechać flaszeczka. Na samym końcu dopiero mamy pogodzenie się i zaakceptowanie nędznej sytuacji na wyjściu, ale do tego jeszcze mamy trochę czasu. Niemniej, zostały się jeszcze 2 tygodnie do świąt, a ja już wiem, że będą zayebiste i nie zapomnę ich nigdy. Święty Mikołaj w tym roku zrobił robotę fest ;]
Zayatzz - #napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala #lepszykomentator #lepszyminis...

źródło: Gupi ministrant

Pobierz
  • 6
@typowy_lobuz: sytuacja jest rozwojowa - może coś wspólnie z Lechem Rochem Łukszą ogarną, wszakże co 3/4 głowy to nie jedna, niemniej jednak Lechowi chyba się pogorszył stan mentalite, albowiem ostatnio pisał coś na X w stylu "m.in. dzięki mnie patriarchat w Polsce upada" czy jakoś tak. To wskazuje, że Lechu poczuł w sobie moc i postrzega siebie jako kogoś, kto ma realny wpływ na przebieg procesów społecznych, podczas gdy w rzeczywistości