Wpis z mikrobloga

z kursu uwodzenia kobiet:
przykładowa sytuacja masz koleżankę z którą jesteście już pół roku, wszystko idzie w stronę związku, ale ona wraca któregoś dnia z pracy i informuje Ciebie że ma nowego kolege Pawełka(w sensie nowy pracownik), przesympatyczny gość, i coś tam mówi z 2-3 zdania o nim:

i teraz według kursu ponad połowa popełnia błąd bo facet jest zazdrosny, wku^&wiony, masz ochote poinformować Pawełka że ona jest zajęta, proponujesz wręcz żeby ona zmieniła prace.
a teraz uważajcie, prawdziwy SAMIEC ALFA mówi:
"super bardzo mnie to cieszy Pawełek pewnie dobra morda, mam nadzieje że będzie wam się super pracowało, tylko skupcie się na pracy - nie przytulajcie się tam"

SERIO?!?!? xDDD
ktoś się wypowie bo zgłupiałem xD

#zwiazki #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #uwodzenie #relacjedamskomeskie #relacjemiedzyludzkie
  • 4
@Adom007: Zauwazylem ze ignorancja tzn nienarzucanie sie babom i wrecz zlewanie takich tekstow i potencjalnych rywali w momencie gdy juz cos tam miedzy wami sie klei przynosi lepszy skutek niz oburzanie sie. Kobiety nie lubia desperatow, w takiej sytuacji jesli ma cos miedzy wami byc a pojawia sie trzeci seba to przyjmujac postawie bierna dajesz jej pole do popisu pod wzgledem tego czy sama bedzie zabiegac o twoja atencje - jesli