Wpis z mikrobloga

Hej #wykopaka! Pamiętacie paczkę „zabierz mnie stąd, jest tu tak ciemno i zimno”, z dołączoną drugą paczką dla kuriera? No to zobaczcie #pokapake co było w tej dla kuriera, bo tę większą z edycji Gold musiał sobie przywłaszczyć przy dostawie - nie śmiem myśleć, co było w drugiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeogromne dzięki @kasmiros (i Twojej dziewczynie) za super paczuchę! Tutaj widzicie wyjątek od reguły zmniejszającej się populacji słodyczy, o której pisał @chybaDapi. Idealnie trafiona #grybezpradu Decrypto, którą będziemy testować podczas Świąt; cudowne, ciepłe skarpetki z wełny alpaki (niebieski już mi ukradł jedną parę), które przydadzą się na mrozy podczas wyprowadzania schroniskowych psiaków na spacerki; #2137 kubek ujawniający się tylko wybranym po odśpiewaniu barki; super kalendarz adwentowy z akcesoriami dla włosów w tematyce #harrypotter; przepiękna kartka zrobiona przez dziewczynę mojego Mikołaja; akcesoria do pieczenia (akurat jeszcze jesteśmy przed wypiekami pierniczków alpejskich w tym roku!); i pięknie pachnący zestaw świeczki i mydełka do rąk, który już zagościł w łazience. W paczce znalazły się nawet smaczki z dzika dla mojego psiaka No i tak jak pisałam, cała masa słodyczy, z moim guilty pleasure - kwaśnymi żelkami - na czele. Zazdrościć możecie też Śnieżkowych Michałków. Czaicie? Nie klasyczne, nie białe, one są ŚNIEŻKOWE. Jeszcze raz przeogromne dzięki!()
zapomnialamlogin - Hej #wykopaka! Pamiętacie paczkę „zabierz mnie stąd, jest tu tak c...

źródło: IMG_3212

Pobierz
  • 5