Wpis z mikrobloga

Odwet Izraela pochłonął już więcej ofiar cywilnych niż wojna na Ukrainie.
Jednak Izraelskie obchody religijne są dobre.

Dlaczego ugrupowania tupu lewica... nie domagała się zakazu świeczek? Przecież nie lubią religii i chcieliby rozłamu kościoła i wiary od państwa. Czy chodzi tylko o katoli? xD

Może Braun odwalił inbę i zachował się nieadekwatnie, ale to jest piękne obnażenie hipokryzji większości ludzi, którzy zasiadają w sejmie + ludzi oburzonych (obywateli).

Hołownia dobry. Odczytał nawet list od rabinów. Ten kraj jest skończony.
Nie interesuje mnie, że rok temu, czy tam kiedyś też to było itp.
Przestańmy w końcu lizać tyłki Izraelowi. Kukizy, które siedzą w sejmie i senacie niech się zajmą naprawą kraju, przestaną być zwykłymi... hipokrytami.

#polska #sejm
  • 14
  • Odpowiedz
@Reiter1906: cokolwiek Izrael by nie robił, uważasz, że należy w jakikolwiek sposób karać za to Żydów w Polsce? To za komuny Gomułka wykorzystał właśnie w ten sposób pretekst wojny z 67 roku do nagonki antysemickiej. A ci Żydzi w sejmie to byli nasi goście, zaproszeni symbolicznie, by pokazać, że w Polsce panuje wolność wyznania (jak widać nie do końca)... dla mnie równie dobrze mogliby zaprosić Arabów czy Hindusów, to tylko gest
  • Odpowiedz
@Reiter1906: Całe USA mają problem z judaizmem, na wysokich szczeblach, tam gdzie są lekarze, prawnicy, politycy i oczywiście media, tam są praktycznie sami Żydzi. I nie wpuszczą nikogo z zewnątrz, lubią kontrolę nad treściami. U nas też jest walka o to, kto posiada te struktury. W polskiej polityce jest pełno Żydów/osób żydowskiego pochodzenia, którzy zmienili imię i nazwisko na bardziej polsko brzmiące. Dlaczego? Odpowiedź sama się narzuca. Żydzi nie będą nigdy
  • Odpowiedz
  • 1
@ekjrwhrkjew:
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=liczba+ofiar+cywilnych+na+ukrainie
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=liczba+ofiar+cywilnych+w+palestynie

@grazek1: Jeżeli Rosja jest zła, to Izrael też jest zły. Izrael dopuszcza się zbrodni wojennych, ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości. Święta i zaproszenie żydów (z małej prawidłowe, jako wyznawca religii) jest co najmniej nie na miejscu. Ta "impreza" nie powinna mieć miejsca.
Zręcznie skonstruowałeś swoją wypowiedź, która nijak nie odnosi się do moich argumentów.

Dlaczego w takim wypadku kara się Rosjan? Cokolwiek Rosja by nie robiła... uważasz,
  • Odpowiedz
@grazek1 sejm to nie jest miejsce na jakiekolwiek obchody religijne. Parlamentarzyści czy prezydent powinni ograniczać się tylko do skromnego złożenia życzeń i tyle. Zabawne w tym wszystkim jest to że najbardziej oburzeni są ci którzy postulują zabranie krzyża i mają gębę pełną frazesów o świeckim państwie. Jak widać każdy ma inną definicję świeckiego państwa.
Sejm to też nie miejsce na chuligańskie wybryki, ale plus tego zdarzenia jest taki że prowokuje do dyskusji
  • Odpowiedz
Odwet Izraela pochłonął już więcej ofiar cywilnych niż wojna na Ukrainie.


@Reiter1906: w wojnie w Izraelu zginęło łącznie po obu stronach 19 tysięcy ludzi (cywili i wojskowych).
W samym tylko oblężeniu Mariupola według Ukrainy zginęło 20 tysięcy cywili.
  • Odpowiedz
@Reiter1906: Co tu jest teorią spiskową? Sama prawda. Wyjedź do USA, odwiedź Izrael. Zobaczysz co tam jest promowane i jakie jest podejście i porównaj to do tego co jest promowane w Polsce. Z zewnątrz o wiele więcej widać. Ogólnie podróże wiele uczą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kurt_Smolorz: Co mnie interesuje co dzieje się w USA?

w wojnie w Izraelu zginęło łącznie po obu stronach 19 tysięcy ludzi (cywili i wojskowych).

W samym tylko oblężeniu Mariupola według Ukrainy zginęło 20 tysięcy cywili.


@Majkel2008: Wyżej podałem link do google (z wpisanymi już wyszukiwaniami). Poleca sobie przeglądnąć.

Nie Izraelskie lecz żydowskie. I lewica z tego co wiem w przeciwieństwie do reszty partii jako jedyna krytykowała Izrael.


@TeBerry: Gdzie
  • Odpowiedz
Gdzie źle napisałem? W sensie izraelskie - zamiast żydowskie? Na czym polega mój błąd?


@Reiter1906: Na tym, że nie odróżniasz pojęć. Jedno jest państwem, drugie religią.
  • Odpowiedz