Wpis z mikrobloga

@weshu: Najgorsze jest to, że my na to przyzwoliliśmy przez te ostatnie kilka lat nie wyciągając żadnych konsekwencji z nienawistnych wypowiedzi wielu polityków, aktywistów i działaczy. Arcybiskup nazywa społeczność LGBT "tęczową zarazą"? Normalka, tak się wszędzie mówi przecież. Zero konsekwencji. Nawet zyskał na tym, bo szumu wokół siebie narobił.

I teraz następuje eskalacja, ponieważ żadne słowa już nie robią wrażenia. To co Braun #!$%@?ł z mównicy przez ostatni miesiąc w czasie
@przedostatni_wolny_login: To nie odprowadzaj podatków. Znajdź sobie robote na lewo i tyle. Do kogo ty masz pretensje ? Idź wspieraj tuska teraz swoimi podatkami. Na pewno lepsza opcja jak Grzegorza Brauna. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@BykPokutny: Naucz się czytać ze zrozumieniem - przyda ci się kiedyś w życiu. Nie napisałem, że mam pretensje tylko odniosłem się do twoich idiotycznych pretensji.
@weshu: O nie ludzie widzą jak żydki na nas plują od wielu lat, teraz jeszcze ten naród morderców, zabija więcej cywili niż kacapy, Ale elita wykopu, zdziwiona że masa ludzi nie lubi żydów, i nie chce obchodzić żadnych żydowskich świąt w sejmie, i nie porównuj tego do krzyża, bo chociaż jestem niewierzący, to religia katolicka, jest ogromną częścią naszej historii, i jakoś w żydowskim senacie, nie ma miejsca na symbole katolickie.
@przedostatni_wolny_login: Napisałeś że nie chcesz odprowadzać podatków na taką patologię jak Grzegorz Braun czyli coś ci nie pasuje. Mówię, nie podoba się coś, to nie odprowadzaj podatków. I sam się naucz czytać ze zrozumieniem bo nie chce mi się tobie wszystkiego tłumaczyć jak właśnie teraz to zrobiłem, ignorancie.
Klepcie się dalej po plecach, pomioty esbeckie i wyznawcy żydów, lgbt. Niedługo się bedziecie dotykać po prętach.
Żegnam ozięble.
@weshu: Co w sumie jest dziwne, bo przecież Główna oraz Mikroblog to jeden i ten sam portal - czyli Wypok.

Może oddzielne konta (jedno na Główną a drugie na Mikrobloga) byłyby dobrym pomysłem? Mam na myśli to, że jeśli się rejestrujesz na Głównej, to możesz tylko pisać w znaleziskach, ale już nie na Mikroblogu. Oraz na odwrót.
skoro zszedł to po co tu jeszcze wchodzisz? Idź na Hejto xDDD


@Protectorx: czytaj ze zrozumieniem - na mirko nadal są ogarnięte jednostki, sam fakt ile plusów ten wpis zebrał pokazuje, że jest jeszcze szansa dla tego portalu, poza tym główna to w dużej ilości konfederackie boty lub trole.