Wpis z mikrobloga

Witajcie . Przedstawiam Wam pierścionek wykonany dla wybranki Mireczka. Były już podobne - tu w roli głównej diament fancy intense blueish green - czystość VS2 - 0.51 CT oraz klasyczne po bokach . Złoto 585 białe. Podobno wybranka zachwycona:) muszę wierzyc na słowo :) 7.5k. #sebsjewellery #rozowepaski #niebieskiepaski #zareczyny #slub #bizuteria #jubilerstwo #jubiler #zlotnik #zloto #rzemioslo #chwalesie #lubieswojaprace
darkinvaider - Witajcie . Przedstawiam Wam pierścionek wykonany dla wybranki Mireczka...

źródło: 1000020505

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@darkinvaider: Mogą mnie nazywać prostakiem, ale nigdy nie zrozumiem wydawania tysięcy złotych na drogie zegarki (które czas pokazują tak samo dobrze jak tanie) albo kółko na palcu, które nic nie robi poza dochodem sprzedawcy ¯\(ツ)/¯

A pierścionek bardzo ładny.
  • Odpowiedz
@darkinvaider: Ale pojazdy mają jednak cechy pozwalające je obiektywnie różnicować. Bajery, wagę, komfort.

Zegarki powyżej jakiejś kwoty to już zwykła biżuteria, zdzieranie marży na bogatych naiwniakach i przechwalanie się grubością portfela dla szpanu. Nikt nie potrzebuje atomowej dokładności i tak samo dobrze czas pokaże ten za milion Lewandowskiego jak i zegarek za 40 zł z rynku.
  • Odpowiedz
@darkinvaider: ludzie to debile więc twoje stwierdzenie że kupują to nic nie znaczy :D

ale może masz racje - rzecz jest tyle warta ile człowiek jest w stanie za nią zapłacić

ale mówię nie warte - ja bym nie dał
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: rozumiem, że buty czy ciuchy tez masz najtańsze z bazaru albo lumpeksu? Bo przecież placic 300 czy 400 pln za buty bo maja znaczek to identyczna "głupota" jak kupno zegarka za milion pln tylko skala trochę inna.
  • Odpowiedz
@grzehuu popatrz na takiego Lewego, gość sobie sprawił zegarek Patek za niespełna milion złotych. Warty tej ceny? Wątpię, bo płaci za „markę”. Czy jest debilem? Polemizowałabym. Chciał tyle wydać to wydał. Kto ma kasę ten ją wydaje i tyle chyba ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@darkinvaider: w pierścionkach np. aparat mocowanie kamieni masz równe jak od linijki. Twoje są krzywe jak ulepy z plasteliny. Źle się na to patrzy, że tak nie symetrycznie. Druga sprawa, że mocowania nie są wkompojowane w pierścionek. Na chana na wierzchu jakby majster z ACO za 500 robił gruza.
  • Odpowiedz
Mogą mnie nazywać prostakiem, ale nigdy nie zrozumiem wydawania tysięcy złotych na drogie zegarki (które czas pokazują tak samo dobrze jak tanie)


@Tytanowy_Lucjan: nie jesteś prostakiem, po prostu nie masz pojęcia o finansach, drogie zegarki to inwestycja i dywersyfikacja oszczędności, już całkowicie pomijając ich aspekt wizualny
  • Odpowiedz
rozumiem, że buty czy ciuchy tez masz najtańsze z bazaru albo lumpeksu? Bo przecież placic 300 czy 400 pln za buty bo maja znaczek to identyczna "głupota" jak kupno zegarka za milion pln tylko skala trochę inna.


@maczeta31: Buty mają funkcje użytkową i mają duże znaczenie dla twojego zdrowia (jeżeli masz problem z kolanami, biodrami lub kręgosłupem to w 6 przypadkach na 10 przyczyną będzie jakiś problem ze stopami).

Zegarki powyżej
  • Odpowiedz
  • 1
@Tytanowy_Lucjan

@darkinvaider: Mogą mnie nazywać prostakiem, ale nigdy nie zrozumiem wydawania tysięcy złotych na drogie zegarki (które czas pokazują tak samo dobrze jak tanie) albo kółko na palcu, które nic nie robi poza dochodem sprzedawcy ¯\(ツ)/¯


A pierścionek bardzo ładny.


Ja bym się bała nosić takiego pierścionka na codzien w obawie, że się zgubi/zniszczy. A jeśli miałby leżeć w szufladzie to jaki jest sens ¯_(ツ)_/¯
Ale faktycznie, jest przepiękny
  • Odpowiedz