Wpis z mikrobloga

@podatnik_fundator: przekaz dla debili. To nie był żaden pro-palestyński, antywojenny, świeckopaństwowy manifest. To był zwyczajny, ordynarny antysemityzm. Jakby były jeszcze wątpliwości, to Braun je rozwiał mówiąc na mównicy o religii satanizmu, czyli jednym z klasyku argumentacji antysemickiej.
  • Odpowiedz
znajdź mi post, gdzie cieszę się z bombardowania Palestyny.


@LebronAntetokounmpo: Masz ewidentne problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego i znów wymyślasz niestworzone historie. Gdzie napisałem, że cieszysz się z bombardowania Palestyny? Brzydzę się takimi jak wy, którzy udają święte oburzenie w takiej dupereli, a ci ludobójcy wykorzystują sytuację i ostatecznie rozwiązują kwestię palestyńską.
Nie rozumiesz? Żydzi srają na moralność, zasady, na życie innych... a tacy jak ty, oburzają się świecznikiem narodu, który
  • Odpowiedz
@podatnik_fundator: piszesz do mnie per "wy" i wymyślasz mi coś i teraz zarzucasz, że nie umiem rozumieć xD

Nie rozumiesz? Żydzi srają na moralność, zasady, na życie innych... a tacy jak ty, oburzają się świecznikiem narodu, który popiera i uczestniczy w tych mordach.


@podatnik_fundator: a potem wchodzi Braun na mównice i wygłasza przemówienie jak na konferencji w Wannsee xDDD
  • Odpowiedz
wobec czego jest ten sprzeciw?


@Bujak: Nie dodawaj sobie tego, czego tam nie ma. Braun sprzeciwia się, aby wrogowie Polski, rozpalali sobie jakieś świeczki w Polskim sejmie. Nie dyskutuj ze stwierdzeniem "wrogowie polski", bo to projekcja Brauna, nie moja, ale jak wiesz, do przyjaciół ich zaliczyć nie możemy.
  • Odpowiedz
Nie dodawaj sobie tego, czego tam nie ma.


@podatnik_fundator: ok, skoro nie mam sobie dodawać, to z obrazka wynika że gaszenie świeczek gaśnicą (XD) było sprzeciwem wobec tego co Izrael robi w Palestynie

Braun sprzeciwia się, aby wrogowie Polski, rozpalali sobie jakieś świeczki w Polskim sejmie.


Ale sprzeciwia się, bo według niego to satanizm, sam o tym wczoraj mówił z mównicy, więc wychodzi na to że obrazek jest manipulacją.
Podsumowując: "nie
  • Odpowiedz
Nie dodawaj sobie tego, czego tam nie ma. Braun sprzeciwia się, aby wrogowie Polski, rozpalali sobie jakieś świeczki w Polskim sejmie.


@podatnik_fundator: Fajnych posłów masz jak za nich musisz robić projekcję XDDD. Braun miał szansę się wypowiedzieć dwukrotnie dlaczego to zrobił i jego odpowiedzią było #!$%@? o satanizmie. Gdzie ty w tamtej wypowiedzi widzisz wrogów Polski?
  • Odpowiedz
Gdzie ty w tamtej wypowiedzi widzisz wrogów Polski?


@wideokojimbo: Znasz Brauna od wczoraj? Przez lata, także i on, obnażał antypolonizm uprawiany przez Żydów i ich zachowanie się podczas rozbiorów, dążeń niepodległościowych, czy na wkroczenie armii czerwonej, a obecnie na próbie wymuszenia od Polski zaspokojenia roszczeń co do mienia bez-spadkowego obywateli Polski, wyznania żydowskiego. On ich uważa za wrogów Polski, którzy niejednokrotnie to potwierdzili.
  • Odpowiedz
@podatnik_fundator: to ty nie rozumiesz co wrzucasz xD każdy po trzeciej klasie podstawówki rozumie to właśnie w tej sposób - sprzeciw wobec ludobójstwu i rozpalaniu świeczek

Może będziecie to przerabiać za rok
  • Odpowiedz
zwyczajny, ordynarny antysemityzm


@LebronAntetokounmpo: zgasił świeczkę jakiejś żydowskiej religii w gmachu polskiego sejmu, gdzie tu antysemityzm? Posrało was już. Gdzie jeszcze wlezą i nie będzie można nic zrobić? Zresztą antysemityzm to bardzo zdrowe podejście, w momencie jak żydzi mordują niewinnych cywili w Palestynie pod pozorem walki z Hamasem to jest normalna ludzka postawa. Jak embargo na Rosję.
  • Odpowiedz