Wpis z mikrobloga

  • 0
@ivan777 No widze, że cute miseczki robią robotę :) U mnie też się uzbierało już 10000 punktów. Ale ja czekam jeszcze bo może wrzucą do sklepu upgrady do mk3s+ jak już będą normalnie dostępne. Wtedy bym brał.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mosqu: Elegancko. Fajny smok! No miseczka tak z głupa zrobiona fajnie poszła. Nawet kilka licencji udało się sprzedać.
Aktualnie pracuję już jakiś tydzień nad jedną rzeczą, pójdzie do modeli komercyjnych na Cult i ewentualnie na Printable odpalę ten klub dla wspierających. Choć wątpię jakoś w sukces.

A ty jak? Drukujesz bardziej za hajs czy lubisz projektować hobbystycznie?
  • Odpowiedz
  • 0
@ivan777 Ja tylko hobbystycznie. Głównie do tych różnych konkursów coś robię i czasem coś dodatkowo jak wpadnie pomysł. Daje to dużo satysfakcji i czasem właśnie ktoś kupi licencje na sprzedaż albo punkciki lecą. Ciekawe że najczęściej tylko ktoś ze stanów wykupuje prawa do sprzedaży na jakiś małych kramach. Odpaliłem klub ale jak na razie marnie idzie, ale czasem rolkę można za to kupić. Na cults też mam pare modeli i od czasu
  • Odpowiedz
  • 0
@Mosqu: Teraz patrzę że dzisiaj Printables odpaliło model store XD. To klubu nie będzie trzeba zakładać.
No tak. Stany i europa zachodnia ewentualnie.
Ja pół życia w 3D zmarnowałem. Ale jeśli chodzi o drukowanie to ze trzy lata temu kupiłem tą prusę mini i się bawię. Tak jak mówisz, projektowanie i dzielenie się modelami sprawia ogromną satysfakcję.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mosqu: A też tak masz że modele, które zrobi się na kolanie na szybko fajnie się pobierają a znowu inne, te w które wpakowało się dużo pracy, chęci słabo?
  • Odpowiedz
  • 0
@ivan777 No czasem tak bywa, że odrzucam jakiś pomysł bo wydaje mi się za łatwy i mało ciekawy od strony modelowania i jakiś taki banalny a potem sie okazuje, że ktoś zrobił coś podobnego i jest szał na to. To jest loteria, czasem siedzę i kombinuje nad czymś parę dni i ma kilkanaście pobrań a czasem wrzucę jakąś głupotkę, którą robiłem jeden wieczór i jest z tego mini sukces.
  • Odpowiedz