Wpis z mikrobloga

ehh miał być energooszczedny #smarthome #serwery na Dell #wyse5070 - nawet udało mi się dorwać wersję extended grubą z pcie riserem dla sieciówki.
fakt, dell w idlu nawet 5W. nie wciąga, a z pedałem w podłodze - jedwi 14W.
...
tylko że po wstawieniu tej sieciówki robi się w idlu już 16W... A jak zapiąłem 4 porty to już 22W. kurdemialowyjscinaczej.jpg

Może ktoś chce kartę sieciówka 4x 1gigabit pcie Intel serwerowa low profile full profil?
hrumque - ehh miał być energooszczedny #smarthome #serwery na Dell #wyse5070 - nawet ...

źródło: temp_file965680031823232388

Pobierz
  • 6
@hrumque:
ja chcę, wręcz pragnę.

A dokładniej to kolega pragnie, siedzi obok na kanapie i to tej karty właśnie sapie.
A ma konto na wykopie i to dość długo chłopie.
Jednak w sumie to on hasło wpisać do siebie nie umie.
I mnie właśnie w dupe trzaśnie, oraz krzyczy.

Zakładaj #!$%@?(nie obraźliwe to-lubię go) mi konto na wykopie bo mi ktoś tę kartę capnie.

A ja pragnę jego zaś on coś
@hrumque: AAA czas na edycje minął,a kolega mi się wywinął.
A tak pisać miałam kiedy post edytowałam:

@hrumque:
ja chcę, wręcz pragnę.

A dokładniej to kolega pragnie, siedzi obok na kanapie i to tej karty właśnie sapie.
A ma konto na wykopie i to dość długo chłopie.
Jednak w sumie opie, to on hasło zapomniał chłopie.
Przez krzyczy do mnie:

Zakładaj #!$%@?(nie obraźliwe to-lubię go) mi konto na wykopie, bo
via Android
  • 2
@Diabl0 no bo oprócz Home assistsnt (gdzie taki 5070 to byłby jak wezwanie lotniskowca do bicia muchy) to (na proxmoxie) w tej samej maszynce router byłby realizowany, pfsense i inne takie tam "adbloki na poziomie routera", (a nie lubię konstrukcji typu router na patyku, gdzie wszystko wchodzi wychodzi sprzętowo jedną sieciowąką, wolę oddzielić fizycznie wan od lan), do tego jakieś storage-nas i plex media serwer, osobna wydzielona sieć eth do kontaktu z