Wpis z mikrobloga

Próba wytrenowania młodych talentów w polskiej lidze to koszmar. 17-18 latek zapowiadający się na niezły talent chce spie...lić z ekstraklasy przy pierwszej okazji. Mam jednego farfocla na skrzydełko (fałszywy napastnik), który wygenerował się z niezłymi statami (nie urywały, ale widać było że jest potencjał). Starannie go wrzucałem na zmiany przy pewnym wyniku, w sezon zrobił 5 asyst z ławki. Przychodzi jakaś Roma, wykłada 750 tysięcy Euro na stół, a chłopak już mówi że jak nie przyjmie oferty to mi atmosferę rozpie..oli :) A w eKlapie jest ten problem że musisz grać młodzieżowcem (bo kary finansowe, bo Puchar Polski, bo przecież musi być jakieś źródło hajsu). #footballmanager #fm24
  • 5
Próba wytrenowania młodych talentów w polskiej lidze to koszmar. 17-18 latek zapowiadający się na niezły talent chce spie...lić z ekstraklasy przy pierwszej okazji

Przychodzi jakaś Roma, wykłada 750 tysięcy Euro na stół, a chłopak już mówi że jak nie przyjmie oferty to mi atmosferę rozpie..oli


@snappik: siedzę w Norwegii i jest dokładnie ten sam problem ze #!$%@? młodych utalentowanych. Ujki marudzą, że chcą zwiać, mimo że u mnie są top3 na