Wpis z mikrobloga

Ogólnie współczuję tym babkom. Biznes poleci na ryj, ludzie będą plotkować, strach z domu wyjść, bo każdy się gapi i komentuje. Do końca życia za nimi ta afera będzie się ciągnąć. To nie Warszawa tylko Polska powiatowa. Tam gawiedź nie wybaczy i nie zapomni.

Przynajmniej dowiedziałem się, gdzie leży Skwierzyna.
#skwierzyna #komisarzflak
  • 32
  • Odpowiedz
  • 11
@Kopyto96 nic nie poleci, dwa tygodnie i sprawa przyschnie. Plotkować będą za ich plecami do końca życia, ale w stole żeby miało negatywny wpływ na interesy. A jak się uprą to jesczze w fame mma zawalczą
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Nie wiem, czy jest co współczuć. Jest ryzyko, jest zabawa, jak to mawiał Paulo Coelho, a gdzieś z tyłu głowy miały zaczep od linki bezpieczeństwa, no ale się urwał. Tego typka też się znajdzie zaraz i o wszystkich będzie głośno, jednak fakt faktem - kobiety dostaną najbardziej. Bo facet, zostawi go żona, ale koledzy będą kiwali głowami z szacunkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kopyto96: co Ty gadasz, zależy jak to rozegrają. Jak zaczną straszyć każdego policją i udawac, że to nie miało miejsca, to może tak byc. W innym wypadku, gdy powiedza, że mleko się rozlało, działąmy, to za chwilę będą we frik fajtach
  • Odpowiedz
ludzie o tym gadają od 2-3 tyg , dopiero teraz wykop się obudził ...


@kleopart3: tak jest. Dlatego dopiero dzisiaj zamknęły działalność i poszły na urlop.

Już słyszałem nawet, że to stara sprawa sprzed 2 lat xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ja to współczuje ludziom, którzy dowiedzieli się dziś, ze maja nieuleczalnego raka, a nie trójce dorosłych ludzi, którzy świadomie zdradzali swoich partnerów, a jeden z nich jeszcze nie umiał zabezpieczyć telefonu z dowodami zdrady jakimś kodem XD.
  • Odpowiedz
zostawi go żona, ale koledzy będą kiwali głowami z szacunkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Akayari no tak, bo seks w trójkącie z dwoma babami to największe męskie osiągnięcie życiowe ( _)
  • Odpowiedz
@Kopyto96: w takiej polsce powiatowej nie wpłynie to na biznes ludzie będą gadać za plecami, ale koniec końców i tak przyjdą zrobić co mają do zrobienia, w twarz nikt ci nic nie powie i będą udawali że nic nie wiedzą czasem zdarzy się jakiś śmieszek co wspomni lub zażartuje, a tak to twarzą w twarz nikt im to nie wypomni tylko będą za plecami gadać i plotkować tak to mniej więcej
  • Odpowiedz
@Kopyto96 nie ma czego współczuć, najwyżej głupoty bo pozwoliły się nagrywać.
Jak nie mają oporów i dobrze to na trzeźwo rozegrają to mogą ten chwilowy fejm jeszcze nieźle spieniężyć.

Zupełnie się nie zdziwię jak je zobaczę na wykopie przy okazji kolejnej pato gali. Tam nie brakuje spermiarzy z pieniędzmi włącznie z organizatorami.
Ja tam widzę potencjał na gwiazdy.
Jedynym idiotą jest ten policjant.
  • Odpowiedz
@somskia Chciałabyś, żeby wyciekły na jaw zdjęcia zdradzającego cię chłopaka z jakąś cyganką i każdy później cię wytykał palcem, że to ta która zdradził że starą cyganką? Zdrada to jest wewnętrzna sprawa między tymi osobami, nie informacja dla całej Polski.
  • Odpowiedz