Wpis z mikrobloga

  • 7
@Willy_Burgdorfer: żenującę, obrażające intelekt, chora metodologia korwina. Pisanie że coś... co nie jest w interesie polski jest w interesie polski lub pisanie coś abstrakcyjnego i żenującego jest w interesie polski.
W interesie ludzkosci jest żeby cały świat miał takie relacje z moskalią jak z koreą
  • Odpowiedz
  • 7
@Willy_Burgdorfer: tak jak sądziłem.
Nieuk nie odpisał na moje pytanie.
Zamiast tego napisał że coś głupiego co nie jest w interesie polski że jest w interesie polski
Potem napisał coś jeszcze innego... jednak jeszcze głupszego

I to nie są jego poglądy, to są poglądy zaszczepione mu do głowy przez korwina.

Willy I nie rób offftopu, twoje podatna na manipulacje głowa który wierzy w " Ukraińcy mają silne poparcie dla nazizmu "
  • Odpowiedz
Nie mogę znaleść żadnej wypowiedzi brauna o putinie. Co on myśli o putinie? Poszuka mi ktoś wypowiedź brauna z ostatnich 2 lat jak krytykuje putina lub rosje?


@Spokesboy: jedyne co kojarzę to jak się oburzył, że nie wolno nazywać putina zbrodniarzem bo nie został skazany xD
  • Odpowiedz
Nie mogę znaleść żadnej wypowiedzi brauna o putinie. Co on myśli o putinie? Poszuka mi ktoś wypowiedź brauna z ostatnich 2 lat jak krytykuje putina lub rosje?

moze jestem ciekawy moze coś mi śmierdzi skoro braun nigdy nie powiedział o putinie nic złego (jeśli nie powiedział)

@Spokesboy: Bo wcale nie szukałeś, bo nie chciałeś znaleźć. Większość wyników w Google po wyszukaniu "braun putin", to jego książka o Putinie, ale to ciebie
ibilon - >Nie mogę znaleść żadnej wypowiedzi brauna o putinie. Co on myśli o putinie?...

źródło: Capture

Pobierz
  • Odpowiedz
Grzegorz Braun napisał niejedną książkę na ten temat. W skrócie, uważa Putina za dyktatora i imperialistę, który stworzył swoją wersję postsowieckiego systemu władzy. I wszystkich od rewolucji październikiej ocenia źle.


@obserwator_nsa: Pytanie było o wypowiedzi publiczne z okresu gdy wybuchła wojna. Wrzucasz ksiazke, o której mało kto wie ( do tego nie z wymaganego okresu) , ktora mogłya być elementem przykrywki. Przez lata srodoiwska narodowe waliły w Rosje bo to było
  • Odpowiedz
Od czasu ruskiej agresji Braun powiela słowo w słowo ichniejszą propagandę używając takich sformułowań jak "reżim kijowski", "reżim banderowski", czy przypisując Zachodowi winę za wybuch wojny.
  • Odpowiedz
@Spokesboy: Otóż to. Raz bodajże słyszałem w jakimś wywiadzie, gdy naciskany przez dziennikarza przyznał, że "wojna to straszna rzecz", po czym zaczął usprawiedliwiać ruskich, bo wiadomo "Anglia, CIA podpuszczały Ukrainę".
  • Odpowiedz