Wpis z mikrobloga

Parę dni temu zakupiłem nowe Call of Duty MWIII. Jest to moja pierwsza gra z tej serii i generalnie wiedziałem mniej więcej czego się spodziewać. Gra sprawia fun, do tego jest co tam robić ale jest jedna rzecz, która po prostu mnie #!$%@?ła. Te nakierowywanie jak ktoś gra na padzie to jest jakaś patologia. Wcześniej grałem w warzone na poprzednich MW i wydaje mi się, że aż tak nie było (mogę się mylić). No i rozumiem, że istnienie aim assist, sam przecież mogę sobie odpalić pada i zacząć grać i każdy może to zrobić i spoko. To mnie nie denerwuje. Zdenerwował mnie fakt, że nie da się wyłączyć dobierania graczy z padem. Jedyne co się da wyłączyć to cross play i może to zrobić tylko gracz, który ma konsole (??XDDD). Czyli osoba na komputerze jest zmuszona do grania z osobami z małym aim botem.

#gry #callofduty #warzone
  • 2
  • Odpowiedz
Wcześniej grałem w warzone na poprzednich MW i wydaje mi się, że aż tak nie było (mogę się mylić


@wap_eeL: w mw2019 nie było, w mw2 już aimbot dla padziarzy był konkretny. https://www.youtube.com/watch?v=NjtG8YaFzk8&t=98s

Zdenerwował mnie fakt, że nie da się wyłączyć dobierania graczy z padem. Jedyne co się da wyłączyć to cross play i może to zrobić tylko gracz, który ma konsole (??XDDD). Czyli osoba na komputerze jest zmuszona do grania
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: nie no gracze to generalnie największe pieski na całym rynku wszystkiego i zawsze będą kupować gry, których twórca pluje im w ryj. U mnie to jest pierwszy CoD i generalnie zabawa jest ale nie ma opcji, że będę to kupować co roku xD już chyba większy sens jest w kupowaniu nowego FM'a co roku xD
  • Odpowiedz