Wpis z mikrobloga

Mirabelko @zapieponczek jak ty mi tutaj zaimponowałaś. Jestem jednym z weteranów biorących udział w #wykopaka brałem udział jeszcze w #wykopoczta. Miałem pomylone na sortowni paczki, paczki będące czyimiś pamiątkami z podróży czy paczki nie dopasowane do mnie. Spokojnie przez wiele lat i tak brałem udział w zabawie wiedząc że w końcu dostanę idealną paczkę. I wtedy przyszła ona zapieponczek który nie będę ukrywał miał trudne zadanie i staną na wysokości zadania. W skład paczki wchodzi: plakat hotel forum, model papierowy spodka w Kato (akurat rok temu kupiłem te modele i spodek mi nie wyszedł) książka leksykon smaków która jest wręcz wspaniała i pokazuje które smaki można łączyć ze sobą (akurat zastanawiałem się nad farszem do perliczki i okazało się że to co planowałem połączyć nie pasuje do siebie) kubek świąteczny, zielona herbatka jednej z moich ulubionych firmy, kraftowa kawa taka żeby mieć siłę na grubie pracować ;) suszone rybki z Tajlandii (uwielbiam suszone ryby kupuje je regularnie), tarczki strzelnicze, skarpetki, pocztówka i list, oraz zapaszek do auta. Wszystko co dostałem od mirabelki jest okraszone śląską nutą i trzeba przyznać że sens. Powiem szczerze dostałem paczkę jak od najlepszego przyjaciela i 90 procent moich bliskich nie zrobiło by mi tak fajnej paczki. #pokazpake
owsikalfred - Mirabelko @zapieponczek jak ty mi tutaj zaimponowałaś. Jestem jednym z ...

źródło: IMG_0267

Pobierz
  • 6