Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co wam z bycia chadem jak 99% kobiet na #tinder jest totalnie nieżyciowe? Spędziłem kila lat, poznałem sporo i niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, wykształcenia każda z nich jest "dużą dziewczynką". Każda ma jakiś syndrom braku ojca i szuka kogoś kto go zastąpi, otoczy opieką, będzie za nich myślało i wspierdało finansowo. Każda próbuje leczyć swoje kompleksy kimś innym, więc szuka kogoś z życiem jaki ona chciałaby mieć a znalezienie przystojniaka leczy jej kruche ego. Każda ma jakieś nieprzepracowane relacje z przeszłości, gdzie tkwiła w jakimś toksycznym związki i teraz nie jest w stanie zaangażować się w nic emocjonalnie.
I co mi da że będę przystojniejszy? Dodatkowe 50-100 kobiet które i tak się nie nadają do życia? Ta apka to jakaś esencja kobiet najgorszego sortu.

#badoo #sympatia #randki #przemyslenia #facebookrandki #facebookdating #zaadoptujfaceta #fotka #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill #samotnosc #milosc #stulejacontent #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co wam z bycia chadem jak 99% kobiet na #tind...

źródło: tinder-1

Pobierz
  • 29
@mirko_anonim: Jak się ogląda czasami filmy z lat 90 i patrzy na te festiwale, dyskoteki itp. to widać w kobietach o wiele więcej ciepła i skromności. Obecnie kobiety sobie robią jakieś makijaże przykrywając całkowicie mimikę twarzy. Wszystkie wyglądają jak by były wiecznie wkurzone. Są zbyt pewne siebie, tokstyczne, roszczeniowe. I generalnie od początku są nastawione już sceptycznie do faceta. Więc żeby przejść barierę zapoznania się trzeba na wstępie zaczac przepraszać za
@mirko_anonim: Wszystkie apki są teraz za potężnym paywallem. Co z tego, że laski podobno lubią danego delikwenta, jeśli wszystkie profile są zamazane? Nawet jeśli (może optymistycznie, ale "for the sake of argument") przyjmiemy, że wszystkie profile to są prawdziwe kobiety, a nie boty lub pracownicy firmy. Właściwie żadna nie nadaje się do użytku bez wykupienia jakiegoś premium. Oczywiście dziewczyna kosztuje, nic nowego - chodzi się razem w różne miejsca, aktywności itp.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @MrExploder: Ja nie rozumiem tego argumentu że dziewczyna kosztuje - czyli co?
Ja będąc singlem za wszystko płacę więcej a w związku zawsze po połowie albo czasem ona płaciła za nas. Zdarzało się tak że siedzieliśmy u niej na chacie i ona zamawiała żarcie itd.


·
@mirko_anonim: Nie wiem. Nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem przez Tindera dziewczyny do stałego związku (inne klimaty i układy mnie nie interesują w ogóle, głównie dlatego, że są... męczące, utrzyujące mental w wiecznym zawieszeniu i zagubieniu), jednej, drugiej, były w normie, nie wyszło z różnych powodów. 1.5 roku temu poznałem tam swoją żonę. czyli 3 kobiety, na 4 spotkania w całej moje tinderowej karierze w ogóle. Żona walniętą, jak każda, ale
@mirko_anonim: pie... opie, znajdujesz to co przyciągasz. Tylko ze wiekszości facetów zalezy tu i teraz. Kiedyś, czyli powiedzmy przed tinderem, ale to tez ludzie poznawali się na czatach etc. To było trzeba zainteresować sobą. Uwazasz ze powiedzmy miss szkoły umawiała się ze średniakiem? Mam przegląd tego jak było to na przełomie ery internetu i mogę powiedzieć, ze najlepsze laski chodziły powiedzmy z przystojnakami (kwestia gustu bo ja nigdy nie patrzyłam na
Spędziłem kila lat, poznałem sporo i niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, wykształcenia każda z nich jest "dużą dziewczynką". Każda ma jakiś syndrom braku ojca i szuka kogoś kto go zastąpi, otoczy opieką, będzie za nich myślało i wspierdało finansowo.


@mirko_anonim: zdradzić ci sekret? każda taka jest, tylko niektóre lepiej to ukrywają. każda w głębi jest tą "dziewczynką", każda chce być zaopiekowania, każda chce żeby ten ogarnięty, silny i przystojny facet wziął
@DaVinciEnjoyer53: Wiesz napisać po 1 mozna wszystko, po 2 moze miec tych matchy nawet i 25k, wiesz jak piszą faceci na portalach randkowych? Do kazdej, dosłownie, a później tylko liczą ze któraś się złapie.

@mascarponie mozliwe, ale to był zarzut ze kobiety się nie malują. Mnie kiedyś psiapsi spytała czemu się nie maluję to powiedziałam ze mam to w d... i nie zalezy mi. Bo tak jest, szczerze mam to w