Wpis z mikrobloga

Czy #forzahorizon5 to dobra gra? Do tej pory grałem w NFSy i TDU. NFS Heat mnie rozczarował. W pewnym momencie miałem do wyboru tak dużo aktywności że nie wiedziałem od czego zacząć. Za to sama gra średnio realistyczna, pościgi bez sensu (w Most Wanted były fajniejsze), model jazdy z*ebany. Najlepszy był dla mnie TDU (dzięki ogromnej otwartej mapie jak na tamte czasy) ale od tamtych lat mój komputer praktycznie się nie zmienił i w nic nie grałem bo jak na ziemniaku.. Od jakiegoś tygodnia Forza pojawiła się na GeForce Now i mam dylemat czy warto. No i jak tak to który zestaw kupić?
noerror - Czy #forzahorizon5 to dobra gra? Do tej pory grałem w NFSy i TDU. NFS Heat ...

źródło: forza

Pobierz
  • 6
@noerror: to nie jest gra. To jest kokaina jak zlapiesz bakcyla.
Odbebniasz ta śmieszna kampanie glowna potem masz takie poboczne no z tuningiem, z jalas marka z wrestlingiem xD jskies nocne wyscigi. Plus duzo wyzwan co do druftu predkosci itd.
via Android
  • 0
@biczek super, szukam czegoś żeby się uzależnić:D
Kupiłem, zastanawiam się jeszcze nad tym pakietem dlc czy warto czy mi to nie zepsuje fanu z gry
@noerror: mozesz dokupic pozniej. Tylko te car ppacki #!$%@? jak chcesz sobie autka pokupowac to się pojawia pop up żebyś kupil ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale rzadko takie runy robię.
Hotwheelsy dodaje tez elementy do wyspy takie jak spirale czy cus keszcze.
E ta wyspe mozesz olac spokojnie/ robic dziwne rzeczy bez mich.