Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam bojowe zadanie.
Muszę kupić telewizor dla starszej osoby, 70+. I to koniecznie dzisiaj.
Ma być koniecznie Samsung, musi być kupiony w stacjonarnym sklepie, bo przez internet to tylko złodzieje sprzedają, i najlepiej gdyby miał około 50 cali.
Wodotryskow nie musi mieć i tak osoba zainteresowana nie umie korzystać z YouTube czy Netflixa. Budżet do max 2000 zł, ale wiadomo im taniej tym lepiej. Polecacie jakieś modele, uderzać od razu do media Markt, czy inny expert tańszy? Będę wdzięczny za podpowiedzi, czego się się wystrzegać, bo wiem że w stacjonarnych sklepach lubią jeszcze dodać jakieś dziwne ubezpieczenie etc.
#telewizor #samsung #mediamarkt #mediaexpert #pytaniedoeksperta #smarthome
  • 7
  • Odpowiedz
@patryk747: sklepy chyba jeden pies jak potrzebujesz na teraz, wchodzisz mowisz ten, mają odpalić czy działa zapakować, zapłacić powiedz ze pracowałeś w takim i nie chcesz nic wiecej oprócz TV i wychodzisz. Nie wiem czemu, ale jak mi zaczynają wciskać coś więcej to mówię, że wszystko wiem bo pracowałem w "tu wstaw jakąś nazwę sieciówki" i się odwalają.
  • Odpowiedz
  • 0
@yaroszek a te ubezpieczenia to są czegoś warte? Tak jak mówię, telewizor nie jest dla mnie. Sąsiadka która trochę traktuje jak swoją babcie, nie chce żeby przepłacała. Ale może warto jest coś dla niej dokupić? Przy okazji, dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
@patryk747: ubezpieczenia nie sa wiele warte, maja tyle obostrzen i wylaczen, ze az glowa boli.

Ja bym sugerowal popatrzec na pilota, seby nie byl jakis fancy 3d sterowanie glosem itp #!$%@?. Dla starszej osoby jak najprostsze najwieksze przyciski. No i aktualnie wszedzie pchaja smarta, wiec tego sie nie pozbedziesz, a to moze byc kolejny problem jak sie "samo zrobi".
  • Odpowiedz
No i aktualnie wszedzie pchaja smarta, wiec tego sie nie pozbedziesz, a to moze byc kolejny problem jak sie "samo zrobi".


@PurpleHaze: Google TV ma teraz chyba coś co nazywa się Basic Mode, ale nie używałem to nie wiem do końca jak to działa
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze Pilot... Racja, o tym nie pomyślałem. Nie daj Boże jak będzie jeszcze asystent Google, to już w ogóle będę musiał "serwis" robić co dwa dni bo coś dziwnego "gada"z telewizora. Nie lubię takich akcji, jak zakup sprzętu dla seniorów. Denerwuje się jakbym do pierwszej klasy podstawówki szedł. Bo choćby skały s..... To i tak zawsze coś jest nie tak. Ten stary to był sprzęt, teraz to dziadostwo i na co tyle
  • Odpowiedz
Uważaj przy wystawianiu rachunku na te ubezpieczenia. Dwa razy mi się zdarzyło (obie sytuacje w różnych miejscowościach) - mówię typowi że nie chcę ubezpieczenia, a oni mimo to przy wsytawianiu rachunku mi je wlepiali, a później palili jana.
  • Odpowiedz