Wpis z mikrobloga

ostatnio czytałem anonim o chłopaczku ze wsi, który pisze że ma ciężkie życie bo miał trudne dzieciństwo itp. Wszystko pięknie napisane, bez żadnych błędów ortograficznych, jak dla mnie zwykły bajt i blef. Pod wpisem dyskusja. Ludzie czy wy jesteście tacy łatwowierni, łykacie wszystko jak pelikany albo dają wam zawijać makaron na uszy? Czytajcie ze zrozumieniem, tak samo na joe monster są opłacani edytorzy, którzy piszą i piszą jakieś głupoty.

dramaty są i będa, ale na wykop to może 1 na 10 wpisów jest prawdziwy i sensowny. Reszta to zwykły chłam.

Szczerze nie rozumiem jak można żyć ciągle problemami. Jak masz problem, idź na spacer, ciesz się przyrodą tym co jest wokół ciebie, żyj tym co jest realne a nie tym co jest w twojej głowie.

powodzenia, nie żyjcie problemami ale cieszcie się każdą chwilą!

#psychologia #przegryw #mirkoanonim #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
@jerzy-michalll: piedolicie hipolicie.
Jeżeli nie masz żadnych dysfunkcji to pisanie poprawną polszczyzną jest kwestią czytania książek. Wychowanie na wsi i odrzucenie przez równieśników, (oraz nie bycie debilem ofc) wręcz temu sprzyja, więc nie wiem co ci się nie zgadza.
  • Odpowiedz
@jerzy-michalll: Ty no ale taki jim carry jeden z najzabawniejszych aktorów a depresje miał.
TY nie wiesz co to jest stan depresji a dajesz tag psychologia.
#!$%@? widziałaś/łeś, #!$%@? przeczytałaś a #!$%@? kocopoły.
Depresji nie wyleczysz przyrodką i bieganiem xD
  • Odpowiedz
@jerzy-michalll: Błędy ortograficzne sprawdza komputer i je podkreśla albo słownik w telefonie uzupełnia wyrazy.
Widać często zasługę tej korekty, gdy ktoś napisze poprawny wyraz, ale o innym znaczeniu - słownik mu nie podkreśla, więc błędu wg niego nie ma i wciska wyślij.
Ja mam wyłączone podkreślanie błędów, ale jak robię błąd, to też na ogół jest to inny wyraz, a nie typowy błąd ortograficzny, więc to też nie zawsze oznaka, że
  • Odpowiedz
@jerzy-michalll tak jest jaśnie ponie...jo żech jest ze wsi i łu nos ino tak się godo łod razu idza poznoć miastowego że trolluje jak polszyzna włado a nie pisze jak jo. Poza tym kruca fuks nawymyslały se te miastowe deoresyji jakiśik jakby taki jeden z drugim gnój od krówki wywalił i za porzodno robotę w polu się wziął to by depresji nie mioł
  • Odpowiedz
@jerzy-michalll Co ma poprawne pisanie, bez błędów ortograficznych, do bycia bajtem? Ludzie piszący prawdziwe wpisy mają obowiązek popełniać błędy w pisowni czy coś? xD
Proszę cię Mariusz, odpisz. Jestem bardzo ciekawy ocb

Szczerze nie rozumiem jak można żyć ciągle problemami. Jak masz problem, idź na spacer, ciesz się przyrodą tym co jest wokół ciebie, żyj tym co jest realne a nie tym co jest w twojej głowie.


Jednym akapitem zaorał całą psychologię!
  • Odpowiedz