Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie
Rodzice chcieli zamontować sobie kilka kamer wokół domu. Wzieli jakiegoś gościa z polecenia, zapłacili pieniądze, facet zamontował tylko częsc kamer na które się umowili i przepadł. Telefonu nie odbiera, zablokował numery rodziców, jak dzwonią z innych to rozłącza jak dowiaduje się o co chodzi, byli u niego w domu, to też nie wyszedł.
Po danych sprawdziłam, że ma zamkniętą działalność, czy można go jakoś dojechać? Strony nie ma, opinii na googlach też nie da się wystawiać, ale jakoś chcialabym ostrzec innych i mu uprzykrzyć życie, skoro bez wstydu bierze kasę i nie wywiązuje się z umowy.
#kiciochpyta #zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
@LezliNilsen @lilirose
Z mojego podwórka sytuacja którą już opowiadałem na wykopie:

Na wiosnę zespuł mi się piec. Wołałem chyba 5 fachowców. Przyjeżdżali, siedzieli godzine, brali kasę za wymianę niepotrzebnych części i się ulatniali zapewniając że wszystko będzie działać. Piec po każdym fachowcu działał do dwóch dni. Wreszcie trafił się jakiś koleś co się zna, wymienił co trzeba, powiedział że to typowa awaria w tego typu modelu i od tamtej pory wszystko działa
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze że kilku z nich tak śmierdziała, że musiałem wietrzyć dom.


@BlackpillRAW: poruszyłeś bardzo ważny, a zarazem delikatny temat. SMRÓD ROBOLI.

Przykro mi to pisać, ale jeden z najlepszych fachowców z jakim miałem do czynienia, znajomy hydraulik, bardzo sympatyczny, uśmiechnięty człowiek. Jeden z nielicznych ROBOLI (chyba jedyny, którego pamiętam), którego szanuję za podejście do pracy ma jedną wadę. Otóż tak kvrwa śmierdzi, że dosłownie łzy napływają do oczu jak
  • Odpowiedz
@LezliNilsen I niestety nic nie usprawiedliwia smrodu. Będąc ŚMIERDZIELEM zawsze będzie się pogardzanym przez społeczeństwo. To zawsze będzie powód, żeby takiego człowieka nie lubić i się od niego odsuwać.
  • Odpowiedz
@lilirose: Fajni starzy co płacą przed fuchą :D, no jak są naiwni to mają. U mnie mama tez zakładała na działce to rozliczała się po robocie, chyba to jest proste. Ewentualnie, facet montuje część, płaci mu się % i tak dalej.
  • Odpowiedz