Wpis z mikrobloga

Fakty tvn- raz dwa i 30 minut minęło
Wiadomości tvpis- raz dwa i 30 minut minęło
Nowe wiadomości- pół dnia podawania absolutnie WSZELKICH detali tak że chce się to wyłączyć w cholerę od natłoku informacji oraz powolnego tempa

Takie są fakty, oni nie będą mieli widowni nie przez to że przygotowuje to rząd tuska, ale dlatego bo cofnęli się z przekazem o 20-30 lat!

Trzeba być kurde trollem by udawać że tak nie jest, nawet BBC i CNN mają lepsze tempo przekazywania informacji, nie rozumiem jak można iść do telewizji w roku 2023, nadawanej dla milionów ludzi i nie wyciągnąć wniosków z tego jak ona dzisiaj działa

Wiem że to czytacie, ogarnijcie się bo to nawet nie jest zbawne, nie ma wymówki że to pierwsze wydanie, dziwnym trafem kurskiemu to wyszło, wkurza mnie już ta nieudolność ludzi platformy, nic dziwnego że pis odniósł sukces, oni rozumieją gdzie mieszkają, rozumieją czasy w których żyją a wy cały czas nie nauczyliście się NICZEGO!!!

#polityka #sejm #tvpis
  • 11
@czasnawybory666: No nie żartuje. Żaby coś zrobić dobrze, to musisz mieć czas x zasoby. My kompletnie nie wiemy jak to wyglądało, kogo zdołali zwerbować, ilu ludzi nad tym siedzi, jak wygląda organizacja pracy, ile czasu mieli na przygotowanie pierwszego wydania, czy założeniem nie było, żeby było właśnie spokojne itd. itp.
@Anthermil: przecież to bzdura, w obecnej sytuacji mogli poprosić o pomoc zaprzyjaźnionych realizatorów z tvnu czy polsatu, tok fm, radia zet czy innych, nie bierz tego do siebie, ale mam wrażenie że tutaj trolle opowiadają bajki, mieli cały dzień, wiedzieli jaka jest sytuacja i mogli skorzystać z pomocy innych
@czasnawybory666: Tak, zaprzyjaźnieni realizatorzy będą klepać dla nich z dobrego serca, bo nic innego w tym czasie nie mieli do roboty, no błagam xD

mieli cały dzień, wiedzieli jaka jest sytuacja i mogli skorzystać z pomocy innych


Wow, cały dzień, to dużo!

nie bierz tego do siebie, ale mam wrażenie że tutaj trolle opowiadają bajki,


no właśnie ja też zaczynam mieć takie wrażenie xD

Serio nie było wiadomo, jak potoczy