Wpis z mikrobloga

#przegryw zastanawialiście się kiedyś jak to jest, że youtuberzy, influencerzy, patoinfluencerzy nie przejmują się tym, jak coś odpier dolą na przykład, wysłanie zdjęcia knagi, afery pedofilskie, wycieki, only fansy zakładane przez sprzedajne szmule z yt i fame? Otóż ci wszyscy ludzie to straszne dynamiczniaki , z dużym ego i pewnością siebie, tam nie ma miejsca dla przegrywa overthinking'owca lub mocnego mentalcela, jedyna sytuacja kiedy się czymś "przejmują"(nieprzypadkowo w cudzysłowie) to jak udają płacz i smutek mówiąc jakiej to oni depresji nie mają przez dana sytuacje. A czy któryś z nich zniknął na stałe po tym czasie z yt? Może 2 osoby max. Wniosek jest taki, że z wysoką dynaminą oni mają wyje bane we wszystko i żyją lekko
  • 8
@Alvarez17: nie zastanawiałem się bo koło #!$%@? mi lata zycie jakiegoś influ gówna
obejrze sobie patecawariateca, bnt,9volt nirvana,papcia platynova reszte wiekszosc #!$%@?
nawet taki naukowy bełkot ego #!$%@? #!$%@? w komos nie da się typa słuchać dajcie spokoj z czym wiecej niz oglądaniem twórczości po co analizować i interesowac się kogos życiem xD
@Alvarez17: No część z nich to zimne zwyrole, które okradłyby dzieci z kont Minecraft byleby tylko się dorobić. Ale w dużej mierze chodzi o to, że patoinfluencer żyje z tego że się o nim mówi. Kiedyś było takie powiedzenie: Chcesz mieć pieniędzy kupę - idź do Big Brothera, pokaż gołą dupę. I to jest dokładnie ten sam schemat. W skrajnych wypadkach może się takiemu komuś nawet opłacać przesiedzieć kilka miesięcy w
  • 0
@TheMexicano: nie oglądam ich regularnie, czasem mi wyskoczy na yt jakiś shot z fame mma itd to oglądnę, bardziej gustuję w patostrimach, ale naszła mnie akurst taka rozkmina wyżej. Może też dlatego że jestem overthinkowcem i dla mnie to abstrakcja taka dynamiczność prezentować nawet wyglądając jak gówno
@Alvarez17: to nie jest bycie dynamicznym tylko osobowość socjopatyczna lub psychopatyczna. Ewentualnie narcystyczna, albo po prostu jest się debilem niezdolnym do takiej analizy własnej osoby.
@Alvarez17: To nie są żadne dynamiczniaki, tylko jedno z dwóch: debile o bardzo niskim IQ, a co za tym idzie słabych lub nieistniejących mechanizmach planowania, przewidywania przyszłości i odkładania gratyfikacji oraz samokontroli, wzorcowa patologia, małpy, które dostały do ręki zabawkę (internet); ludzie głęboko zaburzeni #!$%@? to co #!$%@?, żeby zrekompensować sobie jakieś braki emocjonalne. Albo w sumie jedno i drugie też może być.